اشتغال و مسکن ماندگار ترین خدمت کمیته امداد به مددجویان است

قزوین - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: این نهاد خدمات مختلفی را به نیازمندان و محرومان ارایه می کند که ماندگار ترین آنها ایجاد اشتغال و تامین مسکن برای این عزیزان است.

به گزارش ایرنا، مهرعلی حق گویان روز پنج شنبه دردیدار با فرمانده تیپ ۱۱۶ مکانیزه لشگر ۱۶ زرهی اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۶۰ هزار نفر مددجو تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین هستند و متناسب با نیازشان از این نهاد خدمت دریافت می کنند.

وی اضافه کرد: ایجاد فرصت شغلی و مسکن مناسب از جمله نیازهای ضروری خانواده های تحت حمایت این نهاد است و با توجه به افزایش قیمت ها و شاخص های اقتصادی، ایجاد اشتغال و کمک به تأمین مسکن نیازمندان یک ضرورت جدی و مهم است.

حق گویان با اشاره به فعالیت مرکز نیکوکاری لشگر ۱۶ زرهی قزوین افزود: از گذشته نام لشگر ۱۶ زرهی لرزه بر دل های دشمنان و آرامبخش دوستان بوده است در نتیجه نام این لشگر از گذشته های دور به عنوان یکی از ستون های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مطرح بوده و هست.

وی تصریح کرد: این نام آوری امروز نیز برای این لشگر در عرصه های مختلف ادامه دارد به طوری که مأموریت های مختلف این لشگر در نقاط مختلف کشور حکایت از این برجستگی و اهیمت دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: تأسیس نخستین مرکز نیکوکاری نیروهای مسلح کشور در لشگر ۱۶ زرهی قزوین بار دیگر نام این لشگر را در کشور سرافراز کرد و نشان داد سربازان جان برکف این میهن تنها در عرصه نظامی جلودار نیستند بلکه در عرصه نیکوکاری نیز سربازی خادم و دلسوز برای مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد: تأسیس این مرکز نیکوکاری به ارتقای فعالیت های نیکوکاری در میان اقشار مختلف جامعه کمک می کند که امیدواریم با توسعه مراکز نیکوکاری بتوانیم در جهت خدمت رسانی به محرومان گام موثری برداریم.

حق گویان یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) یک نهاد خدمت رسان است و بار فقر و محرومیتی که حاصل کوتاهی یا قصور افراد حقیقی و حقوقی است را به دوش می کشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha