برگزاری مراسم روز قدس در فضای مجازی سبب وحدت می‌شود

اصفهان- ایرنا- رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه اصفهان گفت: بدون شک برگزاری مراسم روز قدس در فضای مجازی، همان تاثیر فضای حقیقی را خواهد داشت و سبب وحدت بیشتر مسلمانان و نابودی رژیم صهیونیستی می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فرهنگ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در وضعیت کنونی به‌دلیل محدودیت‌های کرونایی امکان برپایی و گرامیداشت روز قدس  بصورت راهپیمایی و خودرویی وجود ندارد اما فضای مجازی و هر نوع فعالیت جایگزین این راهپیمایی به اضمحلال رژیم صهیونیستی کمک می‌کند.

به گفته وی، امروز فضای مجازی و هر نوع فعالیت و برنامه‌ای که بتواند جایگزین این راهپیمایی شود به اضمحلال و فروپاشی رژیم صهیونیستی کمک می‌کند.

رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه اصفهان با بیان اینکه آرمان قدس در این شرایط کرونایی نیز باید زنده نگه داشته شود ادامه داد: فراموشی آرمان‌ها و اندیشه‌های امام راحل برای نسل جدید، یکی از حربه‌های اصلی دشمنان است.

وی با بیان اینکه دشمنان در برهه حساس کنونی ایجاد تفرقه و رسیدن به هدف‌های شوم خود در منطقه خاورمیانه را دنبال می‌کنند، تصریح کرد: روز قدس پیام آور وحدت مسلمانان برای آزادی قدس و نابودی استکبار جهانی به ویژه صهیونیسم غاصب است.

حجت الاسلام فرهنگ اضافه کرد: رژیم صهیونیستی امروز نفس‌های آخر خود را در منطقه می‌کشد و دلایل مختلفی بر روند رو به اضمحلال این رژیم غاصب وجود دارد و دیگر اقتدار و عظمت پوشالی و گنبد آهنین که این رژیم منحوس برای خود متصور بود شکسته شده است.

وی خاطرنشان کرد: امت اسلامی امروز بیدارو فعالند و کوچکترین جنبش و برنامه رژیم صهیونیستی را در منطقه رصد می‌کنند و هر جایی که منافع استکبار و حامیان آنها باشد امت حزب الله حضور دارند و این مناطق را تهدید می‌کنند.

رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه اصفهان ابراز امیدواری کرد که به زودی شاهد نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و محو آن از نقشه جهان خواهیم بود و قدس شریف به اهلش بازگردانده خواهد شد.

روز جهانی قدس آخرین جمعه ماه رمضان است که امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ شمسی برابر رمضان ۱۳۹۹ قمری آن را روزی رسمی برای حمایت از مردم فلسطین دانست و از مسلمانان جهان خواست که برای کوتاه کردن دست رژیم صهیونیستی و پشتیبانان آن به هم بپیوندند.

نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس، با حمایت بسیاری از روشنفکران و هنرمندان مواجه شد و امروزه علاوه بر ایران، در کشورهای مختلفی از جهان، مراسم روز قدس برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha