۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۴۰
کد خبرنگار: 1210
کد خبر: 84319956
۰ نفر

برچسب‌ها

۷۰ درصد آشپزخانه دانشگاه‌ها صنعتی شد

تهران-ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان گفت: ۷۰ درصد آشپزخانه دانشگاه‌ها بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد صنعتی شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، مجتبی صدیقی روز پنجشنبه در آیین افتتاح ۱۸۸ پروژه ملی دانشگاه ها که با حضور حسن روحانی رئیس جمهور و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید، اقدامات متنوعی در حوزه ساخت و تجهیز خوابگاه همچنین تسهیل شرایط رفاهی دانشجویان کشور انجام شد.

وی با اشاره به ارتقای سطح کیفی فضای خوابگاه ها و غذای دانشجویی، خاطرنشان کرد: ساخت آشپزخانه های سلف سرویس و صنعتی سازی آشپزخانه دانشگاه ها، همچنین توسعه فضاهای ورزشی در این دولت به سرانجام رسید.

رییس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه نیمی از خوابگاه ها در طرح ارتقای کیفی به شرایط بهتری رسیدند، اظهار داشت: ۷۰ درصد آشپزخانه دانشگاه ها بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد صنعتی شد؛ در کنار این موضوع، سلامت روحی و روانی دانشجویان از طریق مراکز مشاوره و سلامت دانشگاه ها در اولویت قرار دارد.

صدیقی همچنین به الکترونیکی کردن خدمات دانشجویی اشاره کرد و گفت: جمعیت دانشجویان غیرایرانی در کشور توسعه سه و دو دهم برابری یافت که موجب ارتباط موثر علمی و فرهنگی ایران شد و به اقتصاد آموزش عالی کمک کرد.

معاون وزیر علوم درباره پروژه هایی که امروز افتتاح شد، یادآور شد: امروز ۵۳ پروژه رفاهی در استان ها و دانشگاه ها افتتاح شد که شامل ۱۰ پروژه ساخت خوابگاه، ۱۵ پروژه فضای ورزشی سرپوشیده، ۱۹ پروژه ورزشی روز باز و ۹ پروژه رفاهی با متراژ ۶۹ هزار و ۵۰۷ مترمربع و اعتبار ۱۰۲ میلیارد تومان می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha