کشف ۶ میلیارد تومان انواع دستگاه ماینر و پاور قاچاق در تهران

تهران - ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری یک نفر و کشف بیش از ۳۰۰ دستگاه ماینر و پاور قاچاق ساخت خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش قاچاق کشف شده را ۶ میلیارد تومان اعلام کرده‌اند.

به گزارش ایرنا از پلیس امنیت اقتصادی، سرهنگ " علی ولی پور گودرزی " روز پنجشنبه توضیح داد: روز گذشته برابر اطلاع از مبنی بر نگهداری مقادیری دستگاه ماینر در یک دفتر کاری در غرب تهران، ماموران این پلیس به محل اعزام شدند و مشاهده کردند که کاربری یک باب ساختمان چهار طبقه بصورت غیرمجاز تغییر کرده است و در آن فعالیت اقتصادی صورت می گیرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ عنوان کرد: در تحقیقات اولیه طبقات مورد بازرسی قرار گرفت و ۲۷۷ دستگاه ماینر و ۲۰ عدد پاور و متعلقات آن در محل کشف شد که فاقد اسناد گمرکی و هرگونه مجوز هستند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان در رصدهای اطلاعاتی پیچیده موفق شدند مالک محل را شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی تیمی از کارآگاهان در یک عملیات پلیسی مالک محل را دستگیر کردند. 

وی ابراز داشت: متهم در بازجوئی های اولیه  به جرم ارتکابی معترف و ضمن قبول مالکیت کالاهای مکشوفه بیان داشت که هیچگونه مجوز فعالیتی ندارد و ماینرهای موجود جهت تعمیر در این مکان دپو شده اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اضافه کرد: کارآگاهان با تکمیل پرونده متهم را به مرجع قضائی معرفی کردند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha