۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۱۴
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84319751
۰ نفر

برچسب‌ها

معلمان کارگزاران اصلی نظام تعلیم و تربیت هستند

بروجرد - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: معلمان کارگزاران اصلی نظام تعلیم و تربیت هستند و نقش آنها در جوامع بسیار مهم و موثر است.

محمد مهرافزون روز پنجشنبه در حاشیه تجلیل از معلمان نمونه کشوری و استانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد پروانه یاری به عنوان معلم نمونه کشوری و هفت معلم دیگر شامل زینب هاشمی، مریم گودرزی، نگین هدایتیان، ارزو گودرزی یعقوبی، مبینا یاراحمدی، معصومه روستایی و سعیده السادات موفقی به عنوان معلم نمونه در سطح  استان لرستان انتخاب شدند.

وی بیان کرد: سجاد میرزایی نیزبه عنوان معلم نمونه در سطح شهرستان بروجرد معرفی شد. 

مهرافزون تاکید کرد: ِآموزش مجازی در دوران کرونا مشکلاتی را برای دانش اموزان و معلمان به همراه داشته و  معلمان در سنگر علم و دانش و آموزش به دانش آموزان با تمامی مشکلات و کمبودها درحال انجام وظیفه هستند.

مدیر اموزش و پرورش بروجرد گفت: 
وی بیان کرد: فعالیت های خوبی در مدیریت آموزش وپرورش صورت گرفته که با برنامه ریزی بیشتر می توانیم  تغییرات کیفی و کمی در روند تحصیلی دانش آموزان ایجاد کنیم.

مهرافزون اظهار داشت:  تلاش معلمان در زمان تعطیلی مدارس تحسین برانگیز است و امید است سال تحصیلی اینده سالی بدونه ویروس کرونا بوده و شاهد هیاهو و شادی و نشاط ۵۵ هزار دانش اموز بروجردی در مدارس باشیم. 

وی با اشاره به اهمیت مقام معلم افزود: تکریم معلمان یک حرکت ارزشمند اجتماعی است که با شناخت جایگاه معلم و نقش آن در رشد و توسعه هر اجتماع صورت می گیرد.

مهرافزون از تلاش وهمراهی همه معلمان بروجردی در راه اعتلای فرهنگ و شتاب علمی تقدیر نمود و گفت: تجلیل از معلمان نمونه  به نمایندگی از جامعه بزرگ فرهنیگان شهرستان در مرکز استان انجام شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha