۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۰:۱۶
کد خبرنگار: 949
کد خبر: 84319553
۰ نفر

برچسب‌ها

محور بایگ - تربت حیدریه بازگشایی شد

تربت حیدریه - ایرنا - معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه گفت: محور بایگ - تربت حیدریه که عصر چهارشنبه بر اثر سیل بسته شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

احسان کریمی  چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:بارندگی شدید و جاری شدن سیل امروز موجب  تخریب پل «میرزابیگ»، و بسته شدن مسیر بایگ - تربت حیدریه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ امشب  شد که با تلاش تیم‌های امداد و نجات و مجموعه اعضای مدیریت بحران و شورای تامین  شهرستان بازگشایی شد.

وی اظهار کرد:در حال حاضر جاده انحرافی موقت از بستر رودخانه برای تردد ایجاد شده اما بهسازی مجدد این محور  حداقل یک  ماه  طول می کشد.

معاون هماهنگی  امور فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه بیان کرد:بارندگی امروز در مدت زمان کوتاهی از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵ به وقوع پیوست که علاوه بر تخریب پل یاد شده، موجب آبگرفتی معابر و خیابان‌ها در برخی مناطقتربت حیدریه شد.

کریمی گفت:از روز جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه بارشهای رگباری در تربت حیدریه موجب وقوع سیل شد و تا امروز این بارندگی ها به شکل پراکنده ادامه داشته است که بر اثر آن ۳۰۰ میلیارد ریال خسارت به بخشهای زراعی، دامی و راههای روستایی این شهرستان وارد شده است.

میزان بارش ثبت شده امروز در تربت حیدریه ۲۸ میلی متر گزارش شده است.

مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوبغربی مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha