تلاش کادر پزشکی پرسپولیس برای بازگشت سیدجلال، کامیابی نیا و نوراللهی

تهران- ایرنا- پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاش ما این است که ۳ بازیکن خوب این تیم به بازی با سپاهان برسند ضمن این که سرلک از امروز تمرینات گروهی خود را آغاز کرد.

به گزارش ایرنا، علیرضا حقیقت افزود: شرایطی که در لیگ قهرمانان آسیا و هند داشتیم کار را برای بازیکنان بسیار سخت کرد و با توجه به شرایط بد آب و هوایی و فاصله بازیها، فشار مضاعفی روی تیم بود که با مصدومیت هایی همراه شد.

وی ادامه داد: تیم پزشکی با همه این شرایط تمام تلاش خود را کرد تا بازیکنان در بهترین شرایط باشند و کمترین آسیب را ببینند. میلاد سرلک، سید جلال حسینی، کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی با مصدومیت مواجه شدند که سرلک از امروز به تمرینات گروهی بازگشت و تلاش برای حضور سایر بازیکان ادامه دارد.

پزشک پرسپولیس تاکید کرد: تمام تلاش و برنامه فشرده ما روی این مساله متمرکز است که با دعای هواداران، سید جلال حسینی، کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی هم برای بازی با سپاهان در اختیار کادر فنی قرار بگیرند تا از این بابت مشکلی نداشته باشیم. 

حقیقت خاطر نشان کرد: برای ریکاوری و تغذیه بازیکنان، نکات ویژه‌ای را لحاظ کرده‌ایم تا بازیکنان از ناحیه بازی‌های سنگین و فشردگی مسابقات دچار مشکل نشوند و بازی‌های باقیمانده را به خوبی پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: از سویی دیگر به دلیل شرایط و وضعیت بد کرونا در کشور هند مجبور به قرنطینه کردن بازیکنان بودیم که با تست هایی که انجام شد از بابت سلامتی بازیکنان خیالمان راحت شد و کل کاروان در صحت کامل به کشور بازگشتند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha