عضو هیات رییسه مجلس: نیروی قدس معادلات منطقه را تغییر داد

تبریز- ایرنا- عضو هیأت رئیسه و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی قدس معادلات را تغییر داد و ایران دست برتر منطقه شد.

روح اله متفکرآزاد چهارشنبه شب در جمع مردم مسجد نور شهرک یاغچیان تبریز با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: عملکرد نیروی قدس قدرت چانه زنی به ایران در سطح بین الملل داده و این هنر مردان میدان در نیروی قدس سپاه است؛ در واقع نیروی قدس حلقه گمشده دیپلماسی در منطقه بود.

وی افزود: نیروی قدس سپاه و سردار شهید سلیمانی فهم عمیقی از دیپلماسی داشتند و بر این اساس توانستند دیپلماسی کشور را فعال و در نهایت ایران را در منطقه تبدیل به کشوری تعیین کننده، کنند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سهم نیروی قدس در معادلات منطقه ای و بین المللی چه در عرصه دیپلماسی و چه حفظ منافع و امنیت ملی بی نظیر بوده است، عنوان کرد: اگر دست برتر نیروی قدس را نداشتیم شاهد هیچ اثری از آثار امنیت، آرامش و دیپلماسی فعال در منطقه نیز نبودیم.

وی همچنین با بیان اینکه حلقه گمشده در عرصه منطقه ای با ورود نیروی قدس پیدا شد، اظهار کرد: نیروی قدس اقتدار کشور را حفظ و آرامش و ثبات را به ارمغان آورد و  موجب شد راهبرد جمهوری اسلامی ایران در عمق منطقه نفوذ پیدا کرده و دستگاه دیپلماسی تقویت شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فهم حکمرانی ایجاب می کند تا کشور را یکپارچه دیده و از اظهارنظرهایی که نمود دوگانگی در حاکمیت را به بیرون مخابره و دشمن را به نفوذ در جمهوری اسلامی امیدوار کند، پرهیز شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha