رئیس اورژانس: همکاری با شهرداری سبب رضایت‌مندی شهروندان شد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن قدردانی از همکاری شهرداری تهران گفت: ماحصل همکاری شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور منجر به سرعت بالا کیفیت خوب خدمات و رضایت‌مندی همشهریان شده است. 

 🔹️به گزارش ایرنا از مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، دکتر پیر حسین کولیوند افزود: آموزش یکی از وظایف سازمان اورژانس کشور است  که با همکاری شهرداری تهران به خوبی در حال انجام است. 

🔹️وی در خصوص مدیریت بحران نیز گفت؛ همکاری خوب شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور علاوه بر بهبود کیفیت خدمات در زمان های بحران منجر به صرفه جویی و ذخیره سازی منابع شده است. 

🔹️رئیس سازمان اورژانس کشور در خصوص امداد هوایی در شهر تهران افزود؛ با احداث پد بالگرد در مناطق مختلف تهران امداد رسانی بهتر و با سرعت انجام  شده است. 

🔹️دکتر کولیوند گفت: در شرایط فعلی همدلی و همفکری بین بخشی  برای کمک به هموطنان  لازم است و کمک شهرداری نمونه بارز همدلی است. 

خدمات بهتر با همکاری با سازمان هایی مانند سازمان اورژانس کشور 

🔹️شهردار تهران نیز در این نشست گفت: تیم مدیریت شهری به تنهایی نمی تواند تمام خدمات را به همشهریان ارائه بدهد و همکاری با سازمان هایی مانند سازمان اورژانس کشور به ما  کمک می کند که خدمات بهتری را ارائه بدهیم. 

پیروز حناچی افزود: ما هنوز با بحران جدی در شهر تهران مواجه نشدیم  و خدمات و همکاری های فعلی می تواند مانوری  برآی آمادگی بیشتر  و بهتر در شرایط بحرانی باشد . 

🔹️وی گفت:  زیر ساخت ها برای همکاری های بیشتر فراهم است و این تفاهم نامه در راستای افزایش همکاری های بیشتر است. 

🔹️هم اکنون بیش از ۱۲۲ پایگاه اورژانس و ۴۴ پد بالگرد با همکاری شهرداری تهران در شهر تهران مستقر است .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha