مصاحبه آزمون استخدام استانداری کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصاحبه عمومی و تخصصی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدام فراگیر در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری این استان از امروز چهارشنبه آغاز شد و تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ نیز ادامه دارد. 

آذر صفایی نیا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تلاش مسؤولان وزارت کشور و برای اشتغال جوانان و تقویت بدنه کارشناسی استانداری ها، فرمانداری ها و بخشداری های کشور پس از ۱۰ سال مجوز جذب یک هزار و ۵۰۰ نیروی انسانی گرفته شد که سهمیه کهگیلویه و بویراحمد ۵۴ نفر است. 

وی افزود: این آزمون استخدام فراگیر با رعایت موازین قانونی و با محوریت سازمان سنجش آموزش کشور در کهگیلویه و بویراحمد و سایر استان ها برگزار و اسامی سه برابر ظرفیت برای انجام سایر مراحل اعلام شد. 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مصاحبه عمومی و تحصصی این آزمون استخدام فراگیر در استان با برنامه ریزی اصولی و استفاده از ظرفیت اعضای هیأت علمی و استادان دانشگاه ها، متخصصان وزارت کشور و مسؤولان استانداری به همراه رعایت اصول عدالت و امانتداری و موازین شرعی و اخلاقی انجام می شود. 

صفایی نیا عنوان کرد: انجام مصاحبه های این آزمون استخدام فراگیر در کهگیلویه و بویراحمد برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت و جان پذیرفته شدگان همراه با رعایت کامل نکات بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی است. 

وی ابراز داشت: مصاحبه عمومی و تخصصی این آزمون استخدام فراگیر در کهگیلویه و بویراحمد برای احراز شایستگی داوطلبان از نظر مهارت شغلی، تخصص، ویژگی های شخصی و روانشناختی و بررسی سوابق آموزشی است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha