روز قدس بزرگترین نماد اتحاد مسلمانان جهان است

تهران-ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: روز جهانی قدس بزرگترین و باشکوه‌ترین نماد اتحاد مسلمانان جهان در برابر زورگویی‌های نظام سلطه و دفاع از منافع و حقوق ضایع‌شده جهان اسلام است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از خبرگزاری بسیج، سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی در پیامی ضمن گرامی‌داشت روز قدس، این روز را میراث با عظمت و گرانبهای امام خمینی (ره) خوانده و گفت: روز جهانی قدس بزرگترین و باشکوه‌ترین نماد اتحاد مسلمانان جهان در برابر زورگویی‌های نظام سلطه و دفاع از منافع و حقوق ضایع‌شده جهان اسلام است.

وی در این پیام تصریح کرد: روز قدس میراث با عظمت و گرانبهای بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام روح الله (ره) و نشانه دور اندیشی و هوشمندی معمار کبیر انقلاب اسلامی برای اضمحلال و نابودی زخم کهنه جهان اسلام است. روز قدس نه فقط متجلی و نمایانگر دفاع از ملت مسلمان و مظلوم فلسطین و اعلام برائت از غده سرطانی و غاصب صهیونیستی بلکه مظهر و سمبل همدردی با همه مظلومان عالم فارغ از هر دین و آیین و ایستادگی و استقامت در برابر استعمارگری و ظلم‌افکنی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: سردار سلیمانی عنوان کرد: روز جهانی قدس بزرگترین و باشکوه‌ترین نماد اتحاد مسلمانان جهان در برابر زورگویی‌های نظام سلطه و دفاع از منافع و حقوق ضایع‌شده جهان اسلام است.

وی تصریح کرد: اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه برادران و خواهران عزیز مسلمان در جای جای کره خاکی، حضور غاصبانه صهیونیسم کودک‌کش به پشتوانه حمایت همه‌جانبه آمریکای جنایتکار در سرزمین‌های اشغالی را محکوم کرده، خشم انقلابی خود را بر سر متجاوزین فریاد می‌زنیم.

سرتیپ سلیمانی اظهار داشت:  این برهان روشنی است از سنت تخلف‌ناپذیر حضرت حق بر نابودی باطل و نوید می‌دهیم که در سال‌های گذشته فصل جدیدی از مبارزه برای مردم مظلوم سرزمین‌های اشغالی فلسطین و ملت‌های بیدار جهان اسلام گشوده شده و با ظهور جبهه مقاومت در کشورهای منطقه موازنه قدرت به نفع مبارزان این جبهه تغییر یافته و به حول قوه الهی با تلاش، مجاهدت، ایستادگی، تداوم و گسترش عرصه جهاد در سراسر سرزمین‌های اسلامی دیری نخواهد پایید که با همت و ایمان و غیرت جوانان جهان اسلام، ویروس منحوس صهیونیسم و متحدانش در منطقه غرب آسیا ریشه‌کن و ازاله خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha