امام جمعه میاندوآب: بهترین عمل در شرایط کنونی توجه به معیشت مردم است

مهاباد- ایرنا- امام جمعه میاندوآب‌ گفت: در شرایط کنونی اقتصادی و کرونایی بهترین عمل تهیه بسته‌های معیشتی برای نیازمندان جامعه است چرا که معیشت مردم نسبت به سایر نیازها ارجحیت دارد.

حجت الاسلام حمید حسن‌زاده روز چهارشنبه در آیین اهدای بسته‌های معیشتی توسط پتروشیمی میاندوآب‌ اظهار داشت: خیّران و نیکوکاران جامعه با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در راستای کمک‌های مومنانه در رفع نیاز فقرا، نیازمندان و مستمندان مشارکت کنند.

وی افزود: از اول شیوع کرونا تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در قالب کمک‌های مومنانه توسط برخی دستگاه‌های اجرایی، مراکز خیریه و همچنین خیران نیک‌اندیش میاندوآبی در این شهرستان در اولویت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این اقدام خداپسندانه در میاندوآب روز به روز گسترش می‌یابد، افزود: اکنون نیز به همت پتروشیمی میاندوآب‌ ۲۰۰ بسته معیشتی برای توزیع بین نیازمندان آماده شده و در اسرع وقت به دست آنان می‌رسد.

فرماندار میاندوآب‌ نیز در این آیین گفت: این بسته‌های معیشتی‌ که به همت مجموعه پتروشیمی میاندوآب‌ تهیه و آماده شده در منطقه محروم بخش باروق و میاندوآب‌ توزیع می‌شود.

حسام شیرازه‌محبت با بیان اینکه ارزش ریالی هر کدام از این بسته‌ها ۱۲ میلیون ریال است، افزود: در شرایط سخت کرونایی مجموعه‌های تولیدی میاندوآب‌ شامل پتروشیمی و شهرک صنعتی اقدامات مناسبی را در جهت یاری به نیازمندان با تهیه و توزیع بسته‌های حمایتی انجام دادند.

در روزهای گذشته در تقارن با ماه مبارک رمضان بیش از یک هزار پرس غذای گرم و همچنین بسته‌های معیشتی توسط مراکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد امام خمینی (ره) و موسسه های خیریه در شهرهای میاندوآب‌، چهاربرج و باروق در شهرستان میاندوآب بین نیازمندان توزیع شده ‌است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha