۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۳۶
کد خبرنگار: 832
کد خبر: 84319071
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

کلاس درس عشق به فلسطین در مدرسه روسی

مسکو - ایرنا - کلاس درسی با عنوان «عشق به سرزمین مقدس و آرمان ملت مظلوم فلسطین»، در مدرسه علوم دینی اهل سنت مسکو برگزار شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا در این کلاس که از سوی اداره روحانیت مسلمانان و جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار شد تاریخ کهن مسجدالاقصی بعنوان قبله نخست مسلمانان و نحوه به تاراج رفتن این سرزمین مقدس نیز با زبان ساده و روان برای کودکان و نوجوانان حاضر توضیح داده شد.

انار رمضانوف، مفتی مسکو و عضو ارشد اداره روحانیت مسلمانان روسیه گفت: در این کلاس درس این کودکان مسلمان روسی از معلمان خود این درس را فراگرفتند که چرا کودکان معصوم و هم سن و سالشان، هر روز و هر روز بدست جنایتکاران کودک‌کش، جان می‌دهند.

وی به خبرنگار ایرنا گفت: چگونگی گرفتار شدن سرزمین مهد انسانیت و معنویت، در چنگال رژیم ظالم و غاصب صهیونسیتی به دانش اموزان توضیح داده شد.

رمضانوف افزود: آشنایی کودکان مسلمان روسی با تاریخچه فلسطین، اشغال این سرزمین بدست صهیونیست‌های جنایتکار و ظلمی که به ملت مظلوم این سرزمین مقدس روا داشته‌اند محوریت این کلاس را تشکیل می داد.

امیل آشوروف، عضو جمعیت دفاع از ملت فلسطین عشق به همنوع، انسانیت، سرزمین مقدس و عشق به آزادی قدس از چنگال اشغالگران غاصب را  جمله موضوعات این کلاس عنوان کرد.

کودکان حاضر در این کلاس همچنین نقاشی های را کشیدند که مضمون همه آنها عشق به سرزمین فلسطین و آرمان قدس شریف بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha