توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی به مدد جویان کمیته امداد استان تهران

تهران - ایرنا - معاون اجتماعی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام به توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی به مددجویان کمیته امداد استان تهران اشاره کرد و گفت: ارزش هر بسته ۴۰۰ هزار تومان و در مجموع آن ۴ میلیارد تومان است که این بسته‌ها در مناطق کم برخوردار توزیع می‌شود.

به گزارش بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام، محسن جهانی، در آئین توزیع ۱۰ هزار بسته کالای معیشتی ویژه مددجویان کمیته امداد اظهار کرد: بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی رزمایش‌های متعددی را تحت عنوان رزمایش همدلی برگزار کرده که در ۵ مرحله از این رزمایش هر بار یک میلیون بسته معیشتی توسط مجموعه بهزیستی، کمیته امداد و گروه خیریه در اختیار نیازمندان و مددجوان قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: آخرین مرحله رزمایش احسان که در ماه مبارک رمضان در حال اجراست توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در دستور کار بنیاد احسان قرار گرفته که این بسته‌ها توسط نیروهای خدمت‌رسان از جمله بهزیستی، کمیته امداد و گروه‌های جهادی توزیع می‌شود.
معاون اجتماعی بنیاد احسان خاطرنشان کرد: هم افزایی خوبی بین نهادهای خدمت رسان و مجموعه امداد و بهزیستی وجود دارد و خوشبختانه بسته‌های معیشتی تأمین شده توسط بنیاد در اسرع وقت در اختیار این افراد قرار می‌گیرد تا بتوانیم قدری از آلام مردم را کاهش دهیم.
جهانی با اشاره به اینکه بسته‌های معیشتی تأمین شده توسط بنیاد احسان توسط گروه‌های خیریه و جهادی و مجموعه‌های خدمت رسان توزیع می‌شود، گفت: ۱۶ هزار گروه جهادی در امر توزیع این بسته‌ها مشارکت دارند.
وی همچنین از توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی همزمان با ایام شهادت امیرالمؤمنین به مددجویان کمیته امداد استان تهران اشاره کرد و گفت: ارزش هر بسته ۴۰۰ هزار تومان محاسبه شده که کل آن ۴ میلیارد تومان است که این بسته‌ها در مناطق کم برخوردار توزیع می‌شود.
معاون اجتماعی بنیاد احسان ادامه داد: همچنین در قالب پویش‌های پیش بینی شده بنیاد احسان کمک هایی نیز در قالب بسته‌های بهداشتی و پروتئینی پیش‌بینی شده است که به زودی بنا داریم در قالب پویشی بسته‌های پروتئینی در اختیار نیازمندان قرار بدهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha