۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۴۲
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 84319008
۰ نفر

برچسب‌ها

شکوری: صحبتی در مورد جذب «خلیل‌زاده» مطرح نیست

تهران- ایرنا- معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: تاکنون صحبتی در خصوص جذب شجاع خلیل‌زاده مطرح نشده است.

به گزارش ایرنا، «ابراهیم شکوری» امروز (چهارشنبه) در نشست خبری اظهار داشت: با چالش‌های جدی در هند روبرو بودیم اما خدا را شکر در این ۲۱ روز عملکرد بسیار خوبی داشتیم و با تکیه به دانش کادرفنی، بازیکنان و هواداران پرسپولیس نتایج خوبی رقم زدیم. عزم جدی برای قهرمانی در آسیا داریم. صعود با ۱۵ امتیاز نشان از عزم جدی ما دارد.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس برای اولین بار در موضوع نقل و انتقالات هم به صورت مکتوب و هم شفاهی با بازیکنانی که قراردادشان تمام شده وارد مذاکره شدیم. خودم ۲۱ روز در هندوستان در کنار بازیکنان بودم و شفاهی با آن‌ها صحبت کردم. خواسته مدیریت و کادر فنی ماندن بازیکنان است. بازیکنان ما بازیکن فینال آسیا هستند و در حال حاضر اگر پیشنهاد دارند، طبیعی است. رقم تیم‌های عربی نجومی است اما ما امیدواریم بازیکنان با توجه به عرقی که به تیم دارند، بمانند و ما هم آن‌ها را نگه داریم. آن‌ها پیشنهاداتی دارند در حد ۴۰، ۵۰ میلیارد که این کار را سخت می‌کند. می دانیم بازیکنان پرسپولیس عاشق تیمشان هستند و امیدواریم بمانند.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: در رابطه با کارگزار، قرارداد با آن‌ها ۳ ساله است و هر سال تمدید می شود. تا آخر ماه قرارداد داریم. دو هفته پیش برای همکاری نامه دادیم. کارگزار تا این لحظه به تمام تعهدات و حتی بیشتر عمل کرده است. نیاز است ابتدا کارگزار پیشنهاد دهد تا این موضوع بررسی شود و امیدواریم با ترمیم نقاط ضعف و قدرت و آنالیز آن، قرارداد خوبی بسته شود. 

شکوری اضافه کرد: امور حقوقی باشگاه لایحه خوبی برای شکایت هندی‌ها ارسال کرده و ضمن اینکه ما می‌خواهیم با دیپلماسی و گفتمان با فدراسیون هند سعی کنیم تا موضوع را حل کنیم. کلیه تبعات این کار برای کارگزار خواهد بود چرا که فضای مجازی دست آن‌ها است.

او تصریح کرد: وقتی مدیریت جدید وارد کار شد قرارداد با کارگزار انجام شده بود. امکان اینکه باشگاه از طریق دیگری درآمدزایی کند عملا وجود ندارد و تنها می توانیم از طریق ای‌اف‌سی و پاداش آن‌ها درآمد داشته باشیم. این موضوع باعث می شود دغدغه هوادار به وجود بیاید.  

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: تنها خواسته باشگاه این است که همان اتفاقی در نیم فصل اول افتاد در نیم فصل دوم هم رخ دهد. ما در جام حذفی، سوپر جام، لیگ و آسیا مدعی هستیم و این موضوع باعث می‌شود مسابقات فشرده شود و این موضوع طبیعی است که مسابقات دچار تغییر شود. ما به دنبال عدالت هستیم. با زحمات سمیعی و صدری توانستیم بازی سپاهان را دو روز عقب بیاندازیم. ما به احترام کارد درمان وارد قرنطینه شدیم که جا دارد از فدراسیون و کارمندان مرکز ملی فوتبال بابت همکاری تشکر کنیم. امیدواریم همان چیزی که برای همه تیم ها می‌افتد برای ما هم رخ دهد. 

وی ادامه داد: سه چهار هفته‌ای است که درگیر این موضوع هستیم و درخواست خود را ارسال کردیم اما چیزی که تا این لحظه اتفاق افتاده تغییر بازی سپاهان و دربی است. بعید می دانم تغییر دیگری صورت بگیرد درست است که شاید در حق باشگاه ما اجحاف شده و برنامه ریزی درستی صورت نگرفته اما از همین جا از هوادار می‌خواهیم از این به بعد انرژی مثبت دهند. می توانست برنامه بهتری صورت گیرد اما با توجه به موضوعات مختلف مانند بازی‌های تیم ملی باید بازی ها را با این برنامه برگزار کنیم.  

شکوری در خصوص میزبانی استقلال تاجیکستان از پرسپولیس در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: برگزاری بازی‌ها یک سری استاندارد دارد که ای اف سی آن‌ها را اعلام می‌کند و ماه هم در این خصوص اقداماتی انجام می‌دهیم. ما اولین تیم صعود کردیم و جای سوال دارد که چرا میزبان نیستیم و قطعا در این خصوص و موارد دیگر مکاتبه می کنیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در مورد ساختمان باشگاه گفت: این هم از مواردی است که معاون حقوقی باشگاه در خصوص آن صحبت می‌کند. در بخش ورزشی آن باید بگویم که اگر ما اینجا هستیم نماینده ۴۰ میلیون هوادار هستیم و به هیچ عنوان از حق هواداران نخواهیم گذشت و سوالات متعددی از فدراسیون و شستا داریم که چرا این اتفاق افتاده است. ما یک سری اقدامات انجام دادیم و در ادامه در این خصوص صحبت خواهیم کرد. این دعوا میان شستا و فدراسیون است و اینکه چطور شده سراغ ما آمدند باید بگویم که فدراسیون دارایی بسیار زیادی دارد. چرا سراغ باشگاه پرسپولیس آمدید؟ ما در حال حاضر در زمان حساسی هستیم. مطمئن باشید تمام تلاشمان را می‌کنیم که این ساختمان برای پرسپولیس بماند. تا آن‌جایی که می‌دانم شستا ۲۵ میلیارد دریافتی داشته است. همه می دانند که محمد دادکان این ساختمان خریداری کرده و این ساختمان متعلق به باشگاه است. 

وی در مورد وضعیت شکایت باشگاه از آنتونی استوکس بیان کرد: جای سوال است که استوکس با آن کیفیت با باشگاه قرارداد می‌بندد. ما از او به فیفا شکایت کردیم و در خصوص آن صحبت خواهیم کرد. 

او در خصوص لو رفتن ترکیب پرسپولیس پیش از بازی‌ها گفت: بنده هم مثل شما فضای مجازی را رصد می کنم اما خواهش می‌کنم از هواداران که وارد بازی برخی افراد نشوند. این موضوع اصلا جالب نیست اما اگر بخواهیم تمام ذکر و فکر خودمان را برای پیدا کردین این نفر بگذاریم به ما کمکی نمی‌کند. سمیعی به دنبال این موضوع است و معاونت حقوقی باشگاه از کانال های تلگرامی که بخواهند حاشیه سازی کنند برخورد خواهد کرد. 

شکوری در مورد شایعه جذب شجاع خلیل‌زاده عنوان کرد: با توجه به این که خلیل زاده در هتل تیم ما حضور داشت، شایعاتی مطرح شد اما ما کاملا در آنجا قرنطینه بودیم و حضور بازیکنی دیگر در اردوی تیم ما نشدنی بود. هیچ بحثی در این خصوص مطرح نیست. 

وی در خصوص مبالغی که صدری به تیم پرسپولیس قرض داده، گفت: قطعا این مبالغ قرض و براساس در آمدهای ما در ای اف سی بوده است. صدری برای اینکه باشگاه دچار مشکل نشود، این پول ها را پرداخت کرده است. 

شکوری ادامه داد: ما با امید زنده هستیم و هر کسی در توان خود کمک می‌کند. این خواسته ما از هواداران است که با قدرت پیش برویم. از هواداران می‌خواهم هم از نظر مالی و هم رسانه‌ای و هم معنوی به ما کمک کنند. بدون شک بدون آن‌ها این کار نشدنی است. 

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درخصوص تمدید قرارداد بازیکنان با این تیم گفت: بازیکنان ما طبق شواهدی که دارم مایل به حضور در باشگاه هستند اما باید واقع‌بین باشیم که مباحث مالی وجود دارد و آن‌ها پیشنهادات بسیار خوبی دارند. یک سری از افراد به این پیشنهادات دامن می‌زنند اما ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا آن‌ها را نگه داریم. 

وی در مورد شایعات جدایی حسین کنعانی زادگان اظهار داشت: با حسین چندین بار صحبت کردم و او مایل است در باشگاه بماند. اما موضوعات مالی وجود دارد و ما هم باید آن‌ها را درک کنیم. بازیکنان در این مقطع بهترین تصمیم را می‌گیرند تا در ادامه کار موفق باشیم. 

او در مورد کیفیت بد پیراهن تیم پرسپولیس در بازی‌های آسیایی افزود: امسال شاید اولین بازی بود که به درخواست هواداران پیراهنی را طراحی کردیم که اغلب آن‌ها راضی بودند اما با توجه به زمان کم، یک سری کم و کاستی وجود داشت. به طور قطع در آینده در این خصوص بهتر کار می‌کنیم.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha