۲ یزدی با پرداخت ۹۵ میلیون تومان زمینه آزادی چند زندانی را فراهم کردند

یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد گفت: ۲ خیر نیکوکار با پرداخت ۹۵ میلیون تومان زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد استان را فراهم کردند.

سید مسعود عظیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خیران هدف از این عمل را کمک به آزادی زندانیان در ماه مبارک رمضان و خشنودی خداوند منان ذکر کردند.

وی ادامه داد: ستاد دیه استان در طول سال و برخی مناسبت‌ها با همکاری مردم و مسوولان به خصوص همراهی خیران آمادگی ایجاد زمینه برای دریافت کمک‌ها و آزادی زندانیان را دارد .      

همچنین همزمان با ماه مبارک رمضان در آیین جشن گلریزان که با حضور جمعی از مسوولان برگزار شد اصناف یزد با ۲۰۰ میلیون تومان زمینه آزادی سه زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کردند.

 در سال جاری تاکنون  ۱۱ محکوم مالی از زندان‌های استان آزاد شدند و این ستاد در نظر دارد تا پایان ماه مبارک رمضان این تعداد را افزایش داده و تعداد محکوم مالی بیشتری را آزاد و به آغوش خانواده خود بازگرداند .

برنامه "ماه مهربانی" در راستای جمع آوری کمک نقدی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمدی وبازگرداندن آنها به آغوش گرم خانواده هایشان تهیه و تولید شده و هر روز در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای مرکز یزد پخش می‌شود.

نیکوکارانی که تمایل دارند در این پویش شرکت کنند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب‌های نمایندگی ستاد به شماره ۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ بانک ملت ، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک ، شماره کارت های مجازی ۶۲۷۷۶۰۷۰۰۰۰۰۳۲۳۱  و یا با شماره گیری کد دستوری #۱۱۳۳*۶۶۵۵*  کمک های خود را به حساب ستاد دیه واریز کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha