اخطار لغو قرارداد به پیمانکار پروژه تله کابین داده شده است

کرمانشاه - ایرنا - رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمانشاه گفت: به دلیل عقب افتادگی کار در بُعد فیزیکی به پیمانکار قرارداد پروژه تله کابین کرمانشاه اخطار فسخ قرارداد داده شده است.

علی اصغر خزلی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بدلیل عقب افتادگی از کار در بُعد فیزیکی، برنامه زمان بندی ارائه شده، سختی کار و مشکلات شهری، به پیمانکار پروژه تله کابین کرمانشاه اخطار فسخ قرارداد داده شده است.

وی گفت: هدف از این اخطار، رفع موانع و جبران عقب افتادگی پروژه است تا پیمانکار به کار سرعت بخشد.

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: اخطار فسخ قرارداد به معنای اتمام پروژه نیست، این پروژه خواست و مطالبه شهروندان است و بکار خود ادامه خواهند داد.

خزلی در پایان در خصوص شایعات مطرح شده مبنی بر دستور محیط زیستی جهت تعطیلی پروژه تله کابین کرمانشاه نیز گفت: این موضوع کاملاً بی اساس بوده و تکذیب می‌شود، تله کابین خواست مردم است و با رعایت دستورالعمل های عمرانی و زیست محیطی اجرایی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، عملیات اجرایی تله کابین کرمانشاه با اعتبار اولیه ۲۵۰ میلیارد تومان در ارتفاعات طاق بستان آغاز شده است.

این پروژه که برای ۲ هزار نفر اشتغالزایی می‌کند در یک هزار و ۴۳۲ متر مسیر و ارتفاع ۴۵۷ متر ارتفاعات طاق بستان در دست اجراست و اکنون نیز ۲۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تکمیل آن نیز سال ۱۴۰۲ خواهد بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha