اولاد: با وجود تزریق واکسن از دستورالعمل‌های بهداشتی غافل نیستم

تهران- ایرنا- دارنده مدال طلای دوومیدانی نابینایان جهان، گفت: تزریق واکسن شاید برخی از دغدغه‌های شرایط کرونایی را کم کرد اما همچنان باید دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.

«مهدی اولاد» روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه کمیته ملی‌پارالمپیک با یک تدبیر به موقع توانست بسیاری از دغدغه های ورزشکاران را برطرف کند اظهار داشت: ارسال لیست پارالمپین‌ها به وزارت ورزش و تایید این لیست برای واکسیناسیون یک اقدام به موقع در ماه‌های سخت کرونایی بود.

وی ادامه داد: ورزشکاران دغدغه های زیادی دارند تا بتوانند با رعایت دستورالعمل‌ها به آمادگی لازم برسند. این اقدام موجب شد تا یک حاشیه امنیت برای پارالمپین‌ها ایجاد شود. البته بعد از تزریق واکسن باید همچنان دستورالعمل‌ها را رعایت کنم تا مشکلی در ادامه پیش نیاید.  

دارنده مدال طلا  پرتاب وزنه کلاس F۱۱ در زمینه آمادگی خود برای پارالمپیک توکیو گفت: مجموعه‌برنامه‌هایی از سوی کمیته ملی پارالمپیک برای ورزشکاران اعزامی به توکیو در نظر گرفته شده که با توجه متغییرها متفاوت است.

وی ادامه داد: ما یک اردو در تهران و یک اردو در شیراز داشتیم و این اردوها کمک خواهد کرد تا بتوانیم در مسیر آماده سازی قرار گیریم. اردو شیراز بسیار مناسب و از همه لحاظ خوب است. در تلاشم تا با برنامه کادر فنی و کمیته بتوانم تا المپیک بهترین شرایط بدنی را داشته باشم.

وی که در لیست اعزامی کاروان ایران به پارالمپیک قرار گرفته است افزود: هوای توکیو شرجی است و این کار را برای ورزشکاران سخت خواهد کرد. یکی از تدابیر کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش نابینایان برگزاری اردو در کیش است. امیدوارم بتوانم در آن اردوها بدنم را با آب و هوای شرجی وفق دهم.  

اولاد در آبان ماه سال ۱۳۹۸در رقابت‌های پارا دوومیدانی قهرمانی جهان در امارات با رکورد ۱۴.۴۲ در در ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱ مهدی اولاد موفق به کسب مدال طلا و سهمیه پارالمپیک توکیو شد.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha