ابعاد روز جهانی قدس با تولید محتوا برای جوانان تبیین شود

همدان-ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان تاکید کرد: رسانه‌های گروهی و فرهنگی به نحو مناسب ابعاد و اهمیت روز جهانی قدس را با تولید محتوا و برنامه‌های جذاب برای مردم به خصوص جوانان تبیین کنند.

حجت الاسلام "سید محمد حسن فاضلیان" روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی همواره خواهان تفرقه‌افکنی در میان ملت‌های اسلامی است، افزود: اهمیت و جایگاه و دستاوردهای روز جهانی قدس به عنوان پیام راهبردی از سوی امام خمینی(ره) در بین مردم به ویژه جوانان بازگو شود.

وی اظهار داشت: مساله فلسطین و قدس شریف، یکی از مهم‌ترین و راهبردی‌ترین مسائلی است که امروز جهان اسلام به آن نیاز دارد چرا که برکات روز جهانی قدس می‌تواند جهان اسلام را در کنار یکدیگر منسجم کند.

حجت الاسلام فاضلیان با اشاره به اینکه ربع قرن آینده جهان شاهد اضمحلال رژیم صهیونیستی خواهد بود گفت: با پیش بینی ولی امر مسلمین جهان، این مهم با بیداری اسلامی، ظرفیت های مردمی به وجود آمده در لبنان، فلسطین، یمن و ایران نظیر حشدالشعبی، فاطمیون، حیدریون، زینبیون، حزب الله و جبهه مقاومت به وقوع خواهد پیوست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان خاطرنشان کرد: ایران پرچمدار و منادی فلسطین و آرمان قدس شریف است و جهانیان و مردم فلسطین انتظار ویژه ای از جمهوری اسلامی ایران به عنوان کانون و خاستگاه روز قدس دارد.

حجت الاسلام فاضلیان عنوان کرد: روز قدس فرصت مناسبی است که فرهنگ حمایت از مظلوم را زنده کنیم که این جزیی از فرهنگ دینی ماست که اگر به کسی ظلم می شود ما به مظلوم کمک و از او حمایت کنیم.

وی اعلام کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا همچون سال گذشته راهپیمایی اعم از خودرویی نخواهیم داشت و با در نظر گرفتن سلامت مردم و پرهیز از عادی انگاری ویروس کرونا به رسالت دینی و انقلابی خود در دفاع از آرمان قدس خواهیم پرداخت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری ۲ ویژه برنامه نمادین با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شامگاه پنجشنبه و جمعه خبر داد و افزود از ظرفیت فضای مجازی، فضاسازی تبلیغی و فرهنگی شهری، برافراشتن پرچم فلسطین در کنار پرچم مقدس جمهوری اسلامی در میادین و گذرگاه ها ، تبلیغات شهری از طریق ناوگان حمل و نقل شهری و پخش سرودهای انقلابی در مساجد با هدف حمایت از قدس شریف استفاده از رسانه های دیداری و شنیداری و نوشتاری در استان با موضوع چگونگی اشغال فلسطین از جمله این برنامه ها است.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز قدس است و هر ساله مردم سراسر جهان این روز را گرامی می دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha