دامغان- جندق تنها محور بسته استان سمنان به دلیل سیلاب است

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: محور دامغان به جندق تنها محور مسدود استان در پی بارندگی و جاری شدن سیل است و پیش‌بینی می‌شود با تلاش کارکنان راهداری تا چند ساعت آینده محور پاکسازی و بازگشایی شود.

سرهنگ تقی کبیری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: محور مواصلاتی دامغان- جندق به منظور پییشگیری از اتفاقات غیرمترقبه ناشی از جاری شدن سیلاب از ساعت ۱۷:۳۰ روز گذشته مسدود است.

رئیس پلیس راه استان سمنان بیان کرد: محور دامغان- جندق در واقع راه ارتباطی شهرستان دامغان با اصفهان است و بازگشایی محور به زودی اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: بارش باران و جاری شدن سیلاب روز گذشته در برخی مناطق شهری و روستایی استان سمنان موجب اختلال در ترددها شد، اما در همان ساعات اولیه مشکل رفع شد.

رئیس پلیس راه استان سمنان ابراز داشت: تصادف سنگین دارای خسارت مالی و جانی در ۲۴ ساعت گذشته با وقوع سیل در محورهای مواصلاتی استان رخ نداده است.

به گزارش ایرنا، بیشترین تصادف‌های جاده‌ای منجر به فوت در استان سمنان سال گذشته مربوط به محور دامغان- جندق بود.

طول محور دامغان ـ معلمان ـ جندق به عنوان محور اتصالی استان سمنان به اصفهان از دشت کویر ۲۷۰ کیلومتر است که ۲۴۰ کیلومتر آن در استان سمنان و ۳۰ کیلومتر در استان اصفهان قرار دارد.

وقوع سیلاب روز گذشته چهاردهم اردیبهشت در استان سمنان سبب خسارت به تاسیسات روستایی و محورها شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha