مربی کشتی جوانان: دنبال ثبت بهترین عملکرد در مسابقات آسیایی هستیم

همدان- ایرنا- مربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: دنبال ثبت بهترین عملکرد در مدال آوری مسابقات قهرمانی آسیا هستیم.

فردین معصومی روز چهارشنبه در حاشیه اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان به میزبانی همدان به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا سه اردوی آماده‌سازی دیگر را برگزار می‌کنیم تا با تمام قدرت در این رویداد مهم گام برداریم.

وی اضافه کرد: حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیا گام نخست جوانان ملی پوش در سال جاری است و می‌خواهیم از جایگاه ارزشمند کشورمان در کشتی آسیا با کسب مدال‌های مهم و خوشرنگ دفاع کنیم.

معصومی با تمجید از میزبانی همدان گفت: حضور در استانی که ویترین پرافتخار از نام آوران کشتی المپیک، جهانی و آسیایی است، جای بسی خوشحالی دارد به خصوص اینکه مدیریت دستگاه ورزش این استان نیز از جنس کشتی است.

مربی تیم ملی کشتی جوانان خاطرنشان کرد: اردوی همدان بیشتر جنبه آماده‌سازی عمومی و استقامتی دارد و قطع به یقین با گذشت زمان و برگزاری اردوهای متعدد به مرز آماده‌سازی لازم دست خواهیم یافت.

وی افزود: تا قبل از شروع مسابقات قهرمانی آسیا ترکیب اصلی تیم ملی را شناسایی خواهیم کرد و به صورت دقیق عملکرد کشتی گیران حاضر در اردوی تیم ملی را زیر نظر داریم.

معصومی با اشاره به اینکه کشورمان صاحب جایگاه بالایی در کشتی آسیا است، گفت: در این مسابقات به دنبال کسب بهترین نتایج هستیم.

وی در خصوص فعالیت فرزندش در ورزش کشتی گفت: تمام زمینه های لازم برای موفقیت پسرم در این رشته ورزشی را فراهم کرده‌ام و اطمینان دارم امیررضا معصومی مدالی را که همیشه در حسرت آن ماندم را به دست خواهد آورد.

نخستین اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشور از ششم اردیبهشت ماه جاری به میزبانی همدان آغاز شده است.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد جوانان به مدت ۱۲ روز در همدان جریان دارد.

تیم ملی کشتی آزاد جوانان برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان آماده می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =