مالکان یک هزارو ۸۲واحد مسکن مهر هرمزگان منتظر رای دادگاه هستند

بندرعباس - ایرنا - معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: مالکان یک هزارو ۸۲واحد مسکن مهر در این استان برای رفع مساله ملک خود منتظر رای دادگاه هستند که صدور این رای گام بزرگی برای به سرانجام رسیدن پرونده مسکن مهر است.

فرشید رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دستگاه قضا در هرمزگان در خصوص مسکن مهر پرونده‌های سنگینی برعهده دارد به گونه‌ای که برخی پرونده‌ها بین هشت تا ۱۰ جلد می‌شوند که چنین پرونده‌ای نیاز به دقت بسیار بالایی دارد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در یکی از پرونده‌ها سال‌ها قبل فردی که در تعاونی مسوول بوده متهم است چند میلیارد ریال پول را برداشته و فرار کرده و اکنون دادگاه باید به آن رسیدگی کند و زمانی که این کار انجام شود گام بزرگی برای به سرانجام رسیدن پرونده مسکن مهر در هرمزگان برداشته شده است.

وی یادآور شد: ۱۴ تعاونی مسکن مهر هرمزگان درحال حاضر ۲ هزار و ۳۹۱ واحد باقی مانده دارند که به غیر از این یک هزار و ۸۲ واحد دارای مشکل قضایی بقیه با مشکل‌های دیگری مانند سهم آورده عضو و گرانی مصالح ساختمانی روبه رو هستند.

 معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان ابراز داشت: علاوه بر تعاونی‌های زیر پوشش این اداره کل واحدهای هم هستند که زیر نظر اداره کل راه و شهرسازی یا بنیاد مسکن درحال ساخته شدن هستند که آمار آنها را ندارم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =