پویش استانی "واکسن ضد صهیونیستی" در قزوین برگزار می‌شود

قزوین - ایرنا - مسوول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین گفت: این سازمان به مناسبت فرارسیدن روز قدس، پویش استانی "واکسن ضد صهیونیستی" را در راستای ایجاد حس همدلانه دانش‌آموزان با کودکان و مردم فلسطینی و اعلام نفرت نسبت به رژیم صهیونیستی برگزار می‌کند.

 سرهنگ محمد سرباز روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هرساله دانش‌آموزان بسیجی حضور گسترده‌ای در راهپیمایی روز قدس داشته و در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و کودکان فلسطینی اظهار همدلی می‌کردند اما امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری این مراسم بزرگ وجود ندارد.

مسوول بسیج دانش‌آموزی استان قزوین افزود: در حال حاضر که براساس صلاحدید ستاد ملی کرونا امکان انجام این تکلیف دینی به صورت راهپیمایی و حضوری وجود ندارد سازمان بسیج دانش آموزی استان قزوین تصمیم دارد از ظرفیت فضای مجازی استفاده کرده و به روش‌های دیگر در راستای انجام تکالیف اسلام، حمایت از قدس شریف و نابودی رژیم اشغالگر قدس گام بردارد.

 سرباز با اشاره به برگزاری برنامه‌های مجازی روز قدس و برگزاری پویش "واکسن ضد صهیونیستی"، گفت: دانش آموزان برای شرکت در این پویش در گام نخست می‌توانند با تغییر عکس پروفایل خود در روز جمعه با عنوان قدس و بارگذاری پست‌های مرتبط با این مضمون و هشتک "#آزادی قدس نزدیک است" در این پویش شرکت کنند.

وی تصریح کرد: دانش‌آموزان در گام بعدی با نوشتن یک نامه با مضامین نابودی رژیم صهیونیستی، حمایت از مردم مظلوم فلسطین، امیدآفرینی در نسل آینده فلسطین و تحقق قطعی محو و از بین رفتن غده سرطانی اسرائیل اقدام می کنند.

این مسوول گفت: دانش آموزان همچنین می توانند در قالب طراحی نقاشی، دلنوشته، پوستر و عکس نوشته با محورهایی مانند تاریخچه فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی در پویش "واکسن ضد صهیونیستی" شرکت کنند و با تهیه یک کلیپ کوتاه از خود به حمایت از مردم فلسطین به پا خواسته و با جملات کوبنده خود برای رژیم اشغالگر اسرائیل خط و نشان بکشند.

این مسئول بیان کرد: دانش‌آموزان برای شرکت در پویش "واکسن ضد صهیونیستی" آثار خود را تا ۱۷ اردیبهشت ماه به آدرس @M۲mirzaei در پیام رسان شاد ارسال کنند.

وی روز قدس را یادگار امام راحل (ره) دانست و گفت: این مهم، وظیفه مسلمانان را در قبال حمایت از مردم مظلوم فلسطین دو چندان می‌کند چون طبق روایات اسلامی، حمایت از مظلوم بر تمام مسلمانان واجب است و سکوت در قبال ظلم اشغالگران رنگ و بوی اسلامی ندارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =