۲۰هزار تن آسفالت‌ریزی در معابر منطقه آزاد ارس انجام می‌شود

تبریز- ایرنا- معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به آغاز نهضت آسفالت ریزی در محدوده ارس، گفت: در ۶ ماهه نخست امسال، ۲۰ هزار تن آسفالت‌ریزی در معابر و طرح‌های عمرانی انجام می‌شود.

سیدمرتضی حسینی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  رویکرد جدید عمرانی، زیباسازی و رفاهی منطقه توجه به آسفالت خیابان ها و مسیرهای ترددی ارس است.

وی با اشاره به اینکه آسفالت ریزی و  لکه گیری شامل بلوارهای اصلی داخل محدوده و معابر فازهای صنعتی محدوده منطقه آزاد ارس می باشد، افزود: آسفالت مورد نیاز از محل تفاهمنامه سازمان با کارخانه آسفالت شهرداری هادیشهر تامین می شود.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس یادآور شد: در مرحله نخست و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی رویه آسفالتی حدفاصل بلوار ورودی از پمپ بنزین خاقانی تا میدان عباس میرزا اصلاح می شود.

به گزارش ایرنا،  منطقه آزاد ارس در چهار بخش منفصل به مرکزیت جلفا در ۱۳۲ کیلومتری شمال غرب تبریز و نقطه صفر مرزی در مجاورت با کشورهای ارمنستان، آذربایجان و جمهوری خودمختار نخجوان و کنار رود مرزی ارس واقع است.

 این منطقه آزاد با بیش از ۵۷ هزار هکتار وسعت، به واسطه جاذبه های تجاری، تاریخی و طبیعی در تعطیلات نوروزی چند سال گذشته پذیرای جمعیت زیادی از گردشگران داخلی و خارجی بوده است.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =