سرقت کابل، اداره برق بوستان در غرب تهران را دست به دامن مردم کرد

تهران- ایرنا- اداره برق بخش بوستان از توابع شهرستان بهارستان استان تهران در اطلاعیه‌ای با اشاره به گسترش بی‌سابقه سرقت کابل‌های مسی شبکه‌های برق این منطقه، از مردم خواست چنانچه اطلاعاتی اعم از فیلم، عکس، مشخصات سارقان و خودروها در اختیار دارند، در تماس با شماره ۱۲۱ اطلاع‌رسانی کنند.

به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه که روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت از شهروندان بخش بوستان درخواست شده است که در ردیابی سارقان کابل های مسی شبکه های برق (شامل ترانس ها، سرخط ها و انشعابات) به اداره برق کمک کنند.

در بخشی از این اطلاعیه که شهروندان مناطق نسیم شهر، خیرآباد بالا، خیرآباد پایین، همدانک، اورین و شهرک تاجیک این شهرستان را شامل می شود، سرقت کابل های برق، عامل خاموشی های گسترده و سوختن لوازم خانگی تعداد زیادی از شهروندان ارزیابی شده است.

این اطلاعیه می افزاید: بدیهی است همکاری و احساس مسئولیت متقابل شهروندان در این امر، علاوه بر کمک به سایر شهروندان در جلوگیری از خاموشی و خسارت‌های مالی، منجر به شناسایی و کاهش این معضل اجتماعی می شود.

بر اساس این گزارش، بیشتر این سرقت ها در مناطق مسکونی و پرتردد منطقه به وقوع پیوسته و موجب نارضایتی و خاموشی گسترده در محل های سرقت شده است و رفع این موارد بدون همیاری شهروندان و نهادهای انتظامی میسر نیست.

توزیع ۳۵۰۰ پرس آش نذری در دومین شب قدر در وحیدیه شهریار 

۳۵۰۰ پرس آش نذری در دومین شب از لیالی قدر، در بین نیازمندان شهرستان شهریار توزیع شد.

این تعداد آش نذری، با همت شبکه تبلیغی حمات و با استفاده از ظرفیت و امکانات مسجد علی بن ابیطالب(ع) شهر وحیدیه و با هدف مواسات و همدلی و با رعایت موازین و دستورالعمل‌های بهداشتی، بین خانواده‌های مناطق محروم شهری و روستایی، در موعد افطار دومین شب از لیالی پر فضیلت قدر، توزیع شد.

جلیل‌زاده، تصریح کرد: رزمایش مواسات و همدلی از ابتدای ماه رمضان توسط گروه های جهادی و تشکل‌های دینی و فر…

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =