مبارزه با رژیم صهیونیستی تا آزادی قدس ادامه دارد

قزوین - ایرنا - نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه مقابله با اسرائیل و حمایت از فسلطین وظیفه هر مسلمان است، گفت: مبارزه با رژیم نامشروع صهیونستی از جانب محور مقاومت تا آزادی کامل قدس شریف ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، ناصر ابوشریف روز چهارشنبه در نشست مجازی با عنوان "قدس و مقاومت" که به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس از سوی سازمان بسیج رسانه استان قزوین برگزار شد، افزود: در دهه های گذشته، گروه های اسلام گرای بسیاری به وجود آمدند اما خیلی زود رنگ باخته و ذوب شدند چرا که از روحیه استکبارستیزی برخوردار نبوده و آزادی قدس را جزو اهداف خود نمی‌دانستند.

وی افزود: استکبارستیزی و حمایت از قدس شریف و اولویت قرار دادن آن را باید از رموز مهم ماندگاری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی با وجود تلاش‌های بی وقفه مستکبران علیه آن بدانیم.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران افزود: یکی از اهداف و سیاست های اصلی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران از بدو تشکیل، مبارزه با رژیم نامشروع صهیونیستی و کمک به رهایی ملت فلسطین از بند اشغال بود که این موضوع عامل انسجام و قوت نیروهای جهادی و مقاومت طلب شد.

وی خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس که به دستور امام خمینی (ره) و به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفت، تنها به فلسطین تعلق ندارد بلکه این روز متعلق به تمام مسلمانان و ملت های مستضعف و آزاده دنیا است.

ابوشریف با بیان اینکه محور مقاومت اسلامی امروز محدود به جغرافیای فلسطین نیست و بسیاری از کشورهای مسلمان را فراگرفته و دایره آن، گسترده شده است، افزود: این محور با ایجاد وحدت و انسجام بین گروه های جهادی و استکبارستیز موجب رعب و وحشت رژیم نامشروع صهیونیستی شده است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران همچنین یاد و خاطره شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را گرامیداشت و گفت: این شهید بزرگوار را باید به درستی شهید راه قدس نامید چرا که با مجاهدت های خود برای آرمان قدس و آزادی آن بسیار تلاش کرد.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی، نیروهای جهادی و گروه های مقاومت را با کمترین امکانات در کشورهای مختلف منطقه علیه رژیم نامشروع صهیونیستی سازماندهی کرد و یک جبهه بزرگ علیه اسرائیل تشکیل داد و امروز شاهدیم که این نیروها در داخل سرزمین های اشغالی فلسطین و همچنین کشورهای منطقه از جمله لبنان، سوریه، عراق و یمن با قوت در برابر صهیونیستها مقاومت و مبارزه می کنند.

ابوشریف گفت: بسیاری فکر نمی کردند باریکه غزه که تحت فشار و محاصره قرار دارد یا کشور کوچکی چون لبنان با اتکا بر نیروهای مقاومت و جهادی بتوانند مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی قد علم کرده و آرامش آنها را برهم بزنند و موازنه ایجاد کنند بنابراین باید اذعان کرد همه این موارد، مدیون تشکیل محور مقاومت و تلاش های فرماندهانی چون حاج قاسم سلیمانی، مواضع امام خمینی (ره) و در ادامه امام خامنه ای در حمایت از ملت فلسطین است.

وی با اشاره به حمایت غرب و آمریکا از عادی سازی روابط برخی کشورهای منطقه با اسرائیل، گفت: این توطئه محکوم به شکست است و نمی تواند منجر به تضعیف جبهه مقاومت علیه مبارزه با رژیم نامشروع صهیونیستی شود و براساس رهنمودهای قرآن پیروزی از آن جبهه حق و شکست متعلق به جبهه باطل است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران در ادامه از رسانه ها خواست تا به ترویج و تبیین فرهنگ مقاومت و عزت مندی و استکبارستیزی بپردازند تا جهبه مقاومت اسلامی با توان و نیروی بیشتری در مقابل دشمنان دین اسلام به ویژه اسرائیل مبارزه کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha