فرمانده سپاه بوشهر: شهید سلیمانی در بیداری اسلامی نقش موثر داشت

بوشهر- ایرنا- فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، در مسیر بیداری اسلامی و حرکت به سمت آزادی قدس نقش موثر داشت و دسیسه‌های استکبار را بی اثر کرد.

به گزارش ایرنا، سردار علی رزمجو روز چهارشنبه در مراسم مجازی "مکتب حاج قاسم، مقاومت فلسطین، بیداری اسلامی" افزود: رژیم صهیونیستی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را خطرناک ترین مرد میدان در مقابل خود می‌دید.

وی بیان کرد: امت مسلمان ایران به برکت انقلاب اسلامی و رهبری پیامبرگونه امام راحل به عنوان پیشتاز این حرکت در بهمن ۵۷ پرچم بیداری را بر بام جهان به اهتزاز درآورد و این انقلاب عظیم با ویژگی‌های شور و شعور، ایثار و فداکاری و شجاعت به جهان صادر و امروز آثار این شجره طیبه در کشورهای اسلامی به حرکت درآمده و جنبش‌های آزادی و اسلام خواهی قلب آمریکا و اروپا را نشانه گرفته است.

رزمجو با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب علمداری بیداری را با شجاعت و با تاسی از نیروی الهی هدایت و راهبری کردند اضافه کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی چون در مکتب امام راحل و رهبر معظم انقلاب و در نهاد مولود این ۲ مکتب سپاه قدس پرورش یافت و در مقابل آمریکا و اسرائیل ایستاد و پیروزی‌های مکرر و عظیمی را رقم زد و برای عزت مسلمانان و بیداری اسلامی جان خود را فدا کرد.

وی یادآور شد: روحیه مبارزه شهید قاسم سلیمانی مبتنی بر تکلیف الهی بود و در مکتب بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب، طاغوت، استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی، داعش و منافقان را شناخت  و در مرزهای جغرافیایی در مقابل آنها موضع گرفت و با آنها مبارزه کرد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: دشمن شناسی و دشمن ستیزی شهید قاسم سلیمانی و جلوگیری از سلطه‌گری‌های استکبار در جهان از جمله علت‌های دشمنی آمریکا و اسکتبار با شهید سلیمانی بود.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی انگیزه اصلی خیزش اسلامی و تجدید حیات اسلام در جهان بویژه در فلسطین نیز مرهون انقلاب اسلامی و حماسه آفرینی شهید سردار قاسم سلیمانی بود.

رزمجو ادامه داد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و حماسه آفرینی نیروی سپاه قدس قشرهای مختلف و مذاهب متعدد برای رسیدن به پیروزی نهایی وحدت، کارآمدی و همبستگی در مقیاس جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مکتب شهید سردار قاسم سلیمانی دارای شاخصه‌های ولایتمداری، روحیه انقلابی، بصیرت و ایثارگری است و همه این ویژگی‌ها را این شهید از مکتب امام (ره) و رهبر معظم انقلاب آموخته بود.

حجت‌الاسلام یوسف جمالی افزود: هرچند تفکر شهید سلیمانی با تفکر لیبرالی فاصله و مشکل دارد و دشمن در تلاش برای به حاشیه بردن این تفکر است اما برخلاف میل و اراده دشمن این تفکر هرروز پر فروغ تر از قبل می‌شود.

وی تاکید کرد: در این شرایط حساس جامعه به تفکر و اعتقاد جاج قاسم سلیمانی بیشتر از گذشته نیاز دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =