معلمان در دوران کرونا برای یادگیری دانش آموزان تلاش جهادی دارند

اراک - ایرنا - مدیرکل اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت:معلمان در دوران کرونا برای یادگیری دروس مختلف دانش‌آموزان تلاش جهادی دارند و اجازه نداده‌اند که شیوع این ویروس خللی در جریان دانایی و تعلیم و تعلم نسل آتی کشور ایجاد کند.

«بهرام حسین‌آبادی» روز چهارشنبه در آیین تجلیل از مدیران نمونه آموزش و پرورش استان مرکزی در اراک، افزود: معلمان همواره در سال‌های قبل از کرونا همه تلاش خود را برای تربیت انسان‌های شایسته و توانمند به کار می‌گرفتند اما در دوران کرونا  این تلاش مضاعف است و با عشق و تعهد رسالت آموزگاری را انجام می‌دهند.

وی بیان کرد: کرونا شرایط سختی را برای تدریس معلمان در فضای مجازی ایجاد کرد اما این قشر با بردباری و مسئولیت‌پذیری همه سختی‌ها را با جان و دل خریدند و ذره‌ای در وظایف خود کوتاهی نکردند.

مدیرکل اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی ادامه داد: معلمی شغل انبیاء الهی است و این قشر باید قدر جایگاه خود را بدانند و همواره در مسیر آگاهی دادن تلاش کنند.

حسین آبادی اظهار داشت: هفته معلم فرصت خوبی برای تقدیر از تلاش‌ و مجاهدت‌های انسان‌هایی است که در مسیر آگاهی‌بخشی به جامعه و تربیت نسل آینده قدم برمی‌دارند.

در  این نشست، به نمایندگی از سه مدیر نمونه استان مرکزی با اهدای لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد و در این آیین کلیپی از سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک و استاندار مرکزی به مناسبت هفته معلم پخش شد.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha