فرماندار ابرکوه: حضور مردم در انتخابات نشانه اقتدار نظام است

یزد- ایرنا - فرماندار ابرکوه با اشاره به اهمیت حضور اقشار مختلف مردم در صحنه های مختلف انقلاب و همیاری آنها با مسوولان و خدمتگزاران نظام در ۴۲ سال گذشته گفت: شرکت گسترده شهروندان در انتخابات ۲۸ خردادماه آینده به عنوان یک رویداد مهم سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از نشانه های اقتدار و همبستگی ملی است.

محمدحسین امامی میبدی روز چهارشنبه در حاشیه نشستی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر اهمیت سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا، افزود: حضور گسترده مردم در شعبه های اخذ رای و خلق حماسه ای دیگر بار دیگر دشمنان نظام را مایوس می کند.

وی با اشاره به اهمیت حضور احزاب، تشکل ها و گروه های سیاسی در صحنه های مختلف انقلاب خصوصا انتخابات از آنها خواست ، برای حضور بیشتر شهروندان در پای صندوق های اخذ رای تمامی ظرفیت های خود را به کار گیرند.

فرماندار ابرکوه بدون اشاره به تعداد احزاب سیاسی دارای مجوز شهرستان یادآور شد: مردم در استمرار و سربلندی نظام همواره نقشی تاثیرگذاری دارند و در این راستا باید با حضور حداکثری آحاد مردم مشروعیت نظام مردم سالار ایران بار دیگر به جهانیان نشان داده شود.

رییس هیات اجرایی انتخابات ابرکوه در ادامه اظهارکرد: تمامی امور مربوط به برگزاری این پروسه از سوی هیات‌های اجرایی، بازرسی و نظارت در چارچوب مقررات و  با ایجاد زمینه های مناسب برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رای تا برگزاری انتخابات انجام شد و همکاری و هماهنگی لازم در این مورد وجود دارد.

امامی افزود: یکی از وظایف مهم دست‌اندرکاران انتخابات این است که زمینه ‌ساز مشارکت مردم در این حماسه ملی و سیاسی و سرنوشت‌ ساز باشند و انجام امور طبق مقررات موجب اعتمادآفرینی و امیدبخشی است و این رویه و روحیه به خوبی نیز اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات از وظایف مهم فرمانداری است، خاطرنشان کرد: مسوولان کمیته های ستاد انتخابات شهرستان بایستی نسبت به انجام روند اجرا  و صیانت از آرای مردم تلاش و برنامه ریزی کنند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود  .

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در ۱۴۰کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =