تعلیم و تربیت، سنگین‌ترین برنامه ذیل سند راهبردی اعتلای بسیج است

تهران- ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که تعلیم و تربیت، سنگین‌ترین برنامه ذیل سند راهبردی اعتلای بسیج است،گفت: تربیت یک نسل تمدن‌ساز، نقشی اساسی و مهم در پیاده‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی در آیین تکریم و معارفه معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین، اظهارداشت: یکی از سنگین‌ترین برنامه‌ها، ذیل سند راهبردی اعتلای بسیج، برنامه تعلیم و تربیت است. امیدواریم تحقق ۸ میلیون جوان مومن انقلابی، عازم و پای کار، که مطالبه موکد و جدی مقام معظم رهبری است، با گسترش شمولیت نظام تربیتی بسیج و از طریق راهبرد (فرمانده مربی) به سر منزل مقصود برسد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: قدردانی می‌کنم از همه روحانیون و علمای معزز که در شبکه تربیتی بسیج عهده‌دار مسئولیت شده‌اند. تربیت یک نسل تمدن‌ساز، نقشی اساسی و مهم در پیاده‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دارد.

سلیمانی تاکید کرد: در طول این مدت فعالیت‌های ذیل برنامه‌های تعلیم و تربیت بسج رشد و اعتلای بسزایی داشته است. یکی از سنگین‌ترین برنامه‌های ما، ذیل سند راهبردی اعتلای بسیج، برنامه تعلیم و تربیت است. انشالله با بهره‌گیری از علمای عزیز و منظومه فکری مقام معظم رهبری، تعمیق تعلیم و تربیت را با سرعت بیشتر طی خواهیم کرد؛ و در راستای بیانیه گام دوم و سند راهبردی اعتلای بسیج، در سال ۱۴۰۰ اعتلای کمی و کیفی در امر تربیت تحقق پیدا خواهیم کرد.

وی بیان کرد: از همه مجموعه‌ها و افرادی که در این امر خطیر با ما همکاری می‌کنند تقدیر و تشکر می‌کنم. در طی این مدت اخیر که دوران فطرت امر تعلیم تربیت بود، کم و کاستی‌ها و کم‌توجهی‌هایی صورت گرفته بود، تلاش گسترده و جهادی، حجت‌الاسلام و المسلمین جیحونی کاملا مشهود و برجسته بود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای ادامه این مسیر از حجت‌الاسلام رضایی که از خانواده تعلیم و تربیت بسیج هستند و در مسئولیت‌های گوناگون از ناحیه و استان تا ستاد سازمان بسیج تجربه اندوخته‌اند و قریب ۴۰ ماه مسئولیت بسیج مساجد و محلات را به عهده داشتند، دعوت به قبول مسئولیت کردیم.

سلیمانی ادامه داد: از حجت‌الاسلام والمسلمین رضایی برای پذیرش این مسئولیت تشکر می‌کنیم و قطعا از تجربه‌ها و داشته‌های حجت‌الاسلام والمسلمین جیحونی استفاده خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha