مرکز تجمیعی تزریق واکسیناسیون کرونا در گناوه راه‌اندازی شد

گناوه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: مرکز تجمیعی واکسیناسیون علیه بیماری کووید ۱۹ در سالن حوادث مجموعه ورزشی شهید سراجی این شهرستان راه‌اندازی شد.

عصمت حیدری روز چهارشنبه  در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود:  با شروع طرح واکسیناسیون گروه‌های سنی در کشور ، این شهرستان نیاز به یک مکان بزرگ با تهویه مناسب و سیستم سرمایشی مطلوب و دسترسی آسان برای همشهریان داشت که ستادمقابله با کرونا در این ارتباط مکانی را پیش‌بینی و با همکاری دستگاه‌های مرتبط تجهیز کرد.

وی اظهارداشت: مرکز دوم تجمیعی واکسیناسیون نیز با همکاری آموزش و پرورش شهرستان در دست راه‌اندازی است، که به محض تجهیز و آماده سازی، به اطلاع همشهریان رسانده خواهد شد.

حیدری گفت: در چند روز اخیر تعدادی از اعضای نظام پزشکی این شهرستان و  افراد ۸۰ سال و بالاتر در مرکز تجمیعی واقع در سالن حوادث مجموعه ورزشی شهید سراجی واکسینه شدند که همچنان ادامه دارد.

وی افزود:  برای واکسیناسیون افراد ۸۰ سال و بالاتر، یک روز  قبل توسط مراکز خدمات جامع سلامت با آنان تماس گرفته می‌شود.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه از حمایت و همکاری فرمانداری، فرماندهی سپاه انصار الحسین(ع) و نیروی انتظامی، مدیریت اداره ورزش و جوانان این شهرستان با شبکه بهداشت ودرمان برای راه‌اندازی این مرکز تقدیر کرد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است و در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha