۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۸:۳۳
کد خبرنگار: 980
کد خبر: 84318332
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ تن مرغ منجمد از یک انبار در پیرانشهر کشف شد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پیرانشهر گفت: ۱۰ تن مرغ منجمد احتکار شده در یکی از انبارهای یک واحد تولیدی این شهرستان کشف و ضبط شد.

قادر پیروتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرغ های کشف شده قرار بود در سطح شهرستان پیرانشهر و سایر شهرهای استان با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار برای استفاده عموم توزیع شود.

وی ادامه داد: در راستای نظارت بر نحوه تولید و توزیع مرغ زنده در این شهرستان از مرغداری ها بازرسی صورت گرفت و در این بازرسی ها برای ۲ واحد مرغداری پرونده تخلف صنفی تشکیل شد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پیرانشهر اظهار کرد: ارزش این اقلام، یک میلیارد و ۱۶۸ میلیون ریال بوده است.

پیروتی با اشاره به اینکه در همین راستا بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی این شهرستان با ادارات و نهاد های مرتبط گشت های مشترک جهت کنترل عملکرد واحدها در حال انجام است، گفت: در این رابطه اجرای گشت های مشترک با کارشناسان جهاد کشاورزی پیرانشهر از واحدهای عرضه سموم و کودهای کشاورزی ۱۸ مورد بازرسی شد که منجر به تشکیل هفت فقره پرونده تخلف با عناوین عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور فروش تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی افزود: با توجه به آغاز فصل کاری ساخت و ساز در این شهرستان نیز از واحدهای تولیدی شن و ماسه نیز بازرسی های سر زده انجام شد که برای ۶ واحد تولید پرونده تخلف صنفی با موضوع گرانفروشی به ارزش چهار میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی و صدور حکم نهایی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

پیرانشهر از شهرهای جنوبی آذربایجان غربی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =