۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۸:۱۹
کد خبرنگار: 913
کد خبر: 84318329
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

امام جمعه کیش: مردم در انتخابات دست رد به سینه عوام فریبان بزنند

کیش - ایرنا - امام جمعه کیش با تاکید بر لزوم برنامه محور بودن نامزدهای انتخاباتی گفت: مردم در انتخابات پیش‌رو برای تحقق انتخاب اصلح دست رد به سینه عوام فریبان بزنند.

حجت الاسلام احمد حسن‌زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص برنامه محوری نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰ اظهار داشت: ایشان در همه انتخابات بر این نکته تاکید داشته اند که داوطلبان تمام انتخابات‌ها نسبت به ارایه برنامه های خود به مردم اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی اضافه کرد: مردم نیز باید با مطالعه این برنامه ها و پرس و جو از افراد اهل فکر و اندیشه در راستای انتخاب فرد اصلح گام بردارند و آنچه که در راستای مطالبات عموم مردم برای توسعه کشور نزدیک است را انتخاب کنند.

امام جمعه کیش یادآور شد: نکته دیگری که رهبری تاکید دارند نامزدهای انتخاباتی باید در ارایه برنامه های خود از عوام فریبی دوری کرده و مطالبی را به نظر مردم برسانند که قابلیت اجرایی داشته باشد تا گرهی از مشکلات جامعه را باز کند.

وی اضافه کرد: بدون شک اگر برنامه ای تنها جنبه جلب آرای مردم باشد و نشان از گرفتاری نامزدها و اطرافیان آنان در دام عوام فریبی بوده و لازم است مردم با اتکا به انذیشه و تدبر دست رد به سینه این افراد زده و آنان را در رسیدن به اهداف خود ناکام بگذارند.

حضور پرشور دست رد به سینه دشمنان است

حجت الاسلام حسن زاده با بیان اینکه برگزاری انتخابات پرشور موجب تقویت پایه های نظام اسلامی می‌شود یادآور شد: هر رای سدی بزرگ برابر دسیسه های دشمنان نظام اسلامی بوده و حضور گسترده آنان دست رد به سینه بدخواهان انقلاب است

وی اضافه کرد: مردم انقلاب اسلامی ایران همواره در سال های گذشته ثابت کرده اند که محصول گرانبهای چهار دهه ای خون شهیدان را با چنگ و دندان برابر دسیسه های مختلف حفظ کرده اند و امسال نیز به صورت جانانه از این یادگان حفاظت خواهند کرد.

امام جمعه کیش با بیان اینکه همواره حضور مردم سد محکمی مقابل دشمنان نظام اسلامی بود گفت: هر کسی که دوستار نظام و انقلاب است باید در این انتخابات حضور پیدا کرده و پایه های اقتدار نظام اسلامی را تقویت کند.

وی گفت: در چهار دهه گذشته خوون شهدا و جانفشانی آنان درخت تنومند این انقلاب را تقویت کرده تا به دست ما برسد و امروز ما موظف هستیم در عرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی با حضور حداکثری آن را تقویت کنیم.

۲۸ خرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان با برگزار می‌شود؛ در این دوره از انتخابات مردم جزیره کیش علاوه بر انتخاب رییس جممهوری، پنج عضو شورای شهر و ۶ عضو شورای اسلامی روستاها در جزیره لاوان و هندورابی را راهی پارلمان‌ محلی می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =