برگزیدگان طراحی پوستر تایپوگرافی کنیه امام علی (ع) معرفی شدند

بندرعباس- ایرنا- حوزه هنری هرمزگان اسامی برگزیدگان فراخوان پوستر تایپوگرافی اسما و کنیه امام علی (ع) که به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف بزرگداشت جایگاه و منزلت امام علی(ع) برگزار شد، را اعلام کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، هیات داوران این مسابقه که به میزبانی حوزه هنری استان هرمزگان و به صورت مجازی برگزار شده بود، پس از بررسی تمام آثار ارسالی، چه به لحاظ ترکیب بندی، ارتباط با موضوع، اجرای مناسب و ایده پردازی و برخورد جدید و تازه با تایپ، نفرات برگزیده از میان آثار ارسالی انتخاب و معرفی شدند.
براساس رای داوران به ترتیب "ساناز دهقانی" به خاطر ایده پردازی جسورانه در ارائه مفهوم عنوان پوستر نفر اول، "مصطفی بهمن آبادی"، به خاطر استفاده صحیح  و برخورد بدیع و خلاقانه با تایپ و "رضا حاصلی" به خاطر ترکیب بندی و استفاده درست از فضاهای موجود بین خطوط به عنوان نفرات اول تا سوم این مسابقه انتخاب شدند.
امین الله صادقی، یونس دهقانی و مهران پندار داوری این مسابقه را برعهده داشتند.
نمایشگاه مجازی تایپوگرافی و پوستر "اسماء و کنیه امام علی (ع)" نیز از نخستین شب قدر و به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت علی (ع) در حوزه هنری هرمزگان برپا شد.
برای شرکت در این نمایشگاه ۸۸ اثر از ۴۳ هنرمند به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال شده بود که ۲۸ اثر منتخب با موضوعات "یا علی (ع)، علی (ع)، فزت و رب الکعبه،  یا امیر المومنین (ع)، لبیک یا حیدر، ابوتراب و علی ولی الله" به بخش نمایشگاه راه یافتند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =