انجمن کلیوی زنجان ۱۲۵ بسته معیستی بین مددجویان تحت پوشش توزیع کرد

زنجان - ایرنا - مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان گفت: از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون ۱۲۵ بسته معیشتی، به ارزش۵۰۰ میلیون ریال در بین مددجویان انجمن خیریه کلیوی زنجان توزیع شد.

محمد رضا طهماسبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با کمک های مردمی و خیرین زنجانی در آستانه نوروز ۱۰۰ بسته معیشتی در ماه رمضان نیز ۱۲۵ بسته معیشتی از کمک های مردمی تهیه و بین بیماران توزیع شد.

وی با بیان اینکه سالیان قبل این خدمات در قالب افطاری برگزار می شد اضافه کرد: متاسفانه در ۲ سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا و پرهیز از دورهمی این خدمات به صورت سبد معیشتی در بین خانواده ها قرار گرفت.  

این مسوول، ادامه داد: مهم‌ترین اقلام تهیه شده توسط خیرین بسته ها شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب، مرغ، چای، خرما، گوشت و غیره بود که ارزش ریالی بسته‌های توزیع شده در بین بیماران دیالیزی، پیوندی و مراقبتی، چهار میلیون ریال است.  

طهماسبی باتوجه به افزایش هزینه های دارو و درمان بیماران گفت: اکنون مشکل اساسی انجمن کلیوی، کاهش کمک‌های مردمی به‌خصوص از ناحیه قلک‌ها و بنر مجالس در این اوضاع و شرایط کرونایی است.  

وی با بیان اینکه کمک‌های متفرقه از احسان و نذورات طی این مدت خوب بوده است، اظهار داشت: با توجه به حذف و عدم برگزاری مجالس و مراسم جشن و عزا، انتظار می‌رود هزینه‌های این مراسم برای درمان و داروی بیماران از ناحیه انجمن به عنوان نهاد رسمی حامی بیماران کلیوی اختصاص یابد.

مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان خاطرنشان کرد: خیرین و مردم نوع دوست می توانند هدایای نقدی و غیرنقدی خود را به شماره حساب های همدلی ۲۵۲۵ بانک ملی ویا شماره کارت ۶۰۳۷۷۹۹۵۱۹۳۷۶ و یا سایر حساب های اعلامی انجمن کلیوی واریز و یا حضوری به انجمن خیریه کلیوی استان زنجان واقع در شهرک آزادگان انتهای خیابان فروردین اهدا کنند تا گوشه ای از آلام این عزیزان کاهش پیدا کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =