سیلاب ۴ محور ارتباطی استان اصفهان را مسدود کرد

اصفهان- ایرنا - رییس پلیس راه اصفهان گفت: چهار محور ارتباطی این استان در زمان حاضر به خاطر تخریب راهها ناشی از وقوع سیل ۲۴ ساعت گذشته مسدود است.

سرهنگ اصغر زارع سه شنبه شب در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه اکنون بخش عمده‌ای از راه‌های استان در اثر بارش باران لغزنده است ، افزود: تعدادی از محورهای استان در اثر بارش باران و خرابی سطح راه‌ها و بعضی از پل‌ها، بدلیل آبگرفتگی مسدود هستند.

وی ادامه داد: محور کنارگذر شرق اصفهان، باند نطنز به اصفهان از پل شیراز در مسیر شمال به جنوب آزادراه سان آرا به دلیل تعمیرات مسدود است.

رییس پلیس راه اصفهان اظهار داشت: همچنین محور بیاضه به خرانه در حوزه استحفاضی شهرستان خور و بیابانک بدلیل مشکلات راه‌ها در حوزه استان یزد در زمان حاضر مسدود است.

وی اضافه کرد: سه راهی جندق به سمت معلمان و استان سمنان بدلیل آبگرفتگی و تخریب پل‌های مسیر در حوزه استان سمنان اکنون مسدود است.

زارع خاطرنشان کرد: کمربندی روستای چاه ملک در حوزه شهرستان خور و بیابانک از محدوده سه راهی جندق تا خور بدلیل تخریب راه در اثر سیل مسدود است و ترددها از  داخل روستا انجام می‌شود.

اداره کل هواشناسی استان اصفهان از روز گذشته نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی و رگبار و رعد و برق در این استان هشدار داده بود.

بر اساس پیش بینی هواشناسی،  این سامانه در سراسر استان فعال خواهد بود اما بیشتر مناطق شمال، شمال شرق و شرق را دربرخواهد گرفت.

هواشناسی همچنین از احتمال وقوع سیلاب در مناطق اردستان، خور و بیابانک و نایین هشدار داد که ستاد مدیریت بحران این مناطق در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

استان اصفهان ۲۴ شهرستان دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =