مسلمانان برای نابودی رژیم صهیونیستی متحد شوند

قم ـ ایرنا ـ نایب رییس آل آندیا ملی کونسل و رییس سابق امارت شرعیه سراسر هند گفت: قیام مسلمانان برای نجات سرزمین فلسطین از چنگال صهیونیست ضروری است و این قیام جز با اتحاد و همبستگی امکان پذیر نیست.

مولانا الشیخ انیس الرحمن قاسمی عصر سه شنبه در دومین کنگره بین المللی قدس شریف در قم با اشاره به جایگاه عظیم مسجدالاقصی و اهمیت قدس، خاطرنشان کرد: قدس جزیی از ایمان و عقیده ما و متعلق به همه مسلمانان است و جایگاهی کمتر از مکه مکره ندارد و ما باید درباره این ذخیره معنوی ارزشمند توجه و دقت نظر داشته باشیم.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی همواره حامی مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین بوده و در این راه تلاش و زحمت بسیاری کشیده است، خاطرنشان کرد: راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس همواره در ایران اسلامی درخشان بوده و آنها همه جانبه از ملت های مظلوم مسلمان حمایت می کنند.

وی با بیان اینکه سرزمین فلسطین باید در اختیار مردم واقعی این سرزمین باشد، تصریح کرد: امیدواریم به زودی همه مسلمانان در این سرزمین مقدس نماز به پا دارند و دشمنان جنایتکار صهیونیستی خار و ذلیل و رسوا شوند.

دومین کنگره بین المللی قدس شریف ساعتی پیش آغاز شد و به مدت دو روز با سخنرانی ۳۰  شخصیت علمی و فرهنگی از کشورهای ایران، فلسطین، مالزی، هند، افغانستان، پاکستان، فرانسه، آرژانتین، عراق، ترکیه، شیلی، امارات، لبنان، سوریه، انگلیس، کانادا و تونس ادامه می‌یابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha