۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۱۸
کد خبرنگار: 5200
کد خبر: 84318127
۰ نفر

برچسب‌ها

رنگ کرونایی بهارستان نارنجی شد

تهران - ایرنا- فرماندار بهارستان گفت: وضعیت کرونایی این شهرستان از قرمز به نارنجی تغییر کرد و مشاغل گروه یک و ۲ اجازه فعالیت دارند.

"هادی تمهیدی" روز سه‌شنبه در جلسه ستاد کرونای بهارستان در فرمانداری این شهرستان گفت: با نارنجی شدن وضعیت در این شهرستان از چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت محدودیت کرونایی مناطق نارنجی اعمال خواهد شد و گروه های شغلی یک و ۲ می توانند فعالیت خود را براساس شیوه نامه های بهداشتی انجام دهند.

وی افزود: براین اساس گروههای شغلی سه و چهار همچنان مجاز به فعالیت نیستند.

فرماندار بهارستان اظهار داشت: محدودیت ترددهای شبانه نیز از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح همچنان برقرار خواهد بود.

تمهیدی گفت: اعضای کمیته نظارت و بازرسی ستاد مقابله با بیماری کرونا شهرستان هم بطور مستمر و با قاطعیت بر حسن اجرای شیوه نامه و دستورالعمل های بهداشتی نظارت می کنند.

رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونا بهارستان با تاکید بر اینکه وضعیت کنونی شکننده است، از مردم و اصناف خواست تا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا در بهتر شدن وضعیت شهرستان همکاری و مشارکت داشته باشند.

طبق آخرین گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ظهر امروز (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰)، در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۴ نفر بر اثر بیماری کرونا فوت کردند.

براین اساس، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور، تاکنون ۷۳ هزار و ۲۱۹ نفر فوت کردند و آمار بهبود یافتگان به ۲ میلیون و ۲۲ هزار و ۵۸۶ نفر رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =