کارگزاران باید به پیمان خود با مردم توجه کنند

تهران - ایرنا- رییس عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد: کارگزاران بایستی به قول و پیمان خود با مردم توجه کنند و گمان نکنند که مسئولیت طعمه است.

به گزارش عصر سه شنبه گروه سیاسی ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع؛ حجت الاسلام سید ضیاء الدین آقاجانپور  همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان مصادف با شهادت امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام با حضور در مرکز آموزش شهدای جوادنیا شخصیت و جایگاه مولای موحدین حضرت علی علیه السلام را بعد از پیامبر عظیم الشأن اسلام صلوات الله و سلامه علیه را برترین شخصیت عالم امکان برشمرد و تصریح کرد: حضرت علی علیه السلام در هنگام شهادت خطاب به  فرزندان خود  حسن و حسین (ع) توصیه و سفارش فرمود، تقوای الهی را رعایت کنید و متقی و پرهیزگار باشید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در ادامه «تقوا» را در شئون فردی، خانوادگی و اجتماعی و در حاکمیت سیاسی _ اجتماعی کشور لازم و ضروری و الاجرا دانست و تصریح کرد : کسانی که در نظام اسلامی مسئولیت و مدیریت را بر عهده دارند باید خدا را همواره ناظر بدانند و به قول و عمل خود عمل کنند. کارگزاران باید به مسئولیت خود توجه کرده و گمان نکنند که مسئولیت اجتماعی طعمه است.  

وی افزود: هرکس به مسئولیت می رسد باید آن را به عنوان یک امانت الهی در نظر داشته باشد؛ مسئولیت های همچون ریاست جمهوری، نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی همه و همه امانت های الهی در دستان دولتمردان است.

آقاجانپور گفت: منطق امروز جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مظلومان منطبق با سیاست و اندیشه امیرالمومنین(ع) است چرا که  دفاع از مردم مظلوم یمن، عراق، سوریه و لبنان در مقابل زورگویی های استکبار را در واقع مطابق با نگاه و سیاست امام علی علیه السلام دنبال می کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در ادامه گفت: نیروهای مسلح بایستی در حوزه‌های نظامی و معنوی در کنار نظم و انضباط ظاهری و باطنی دارای اقتدار و شکوه باشند و  امروز با رهبری های داهیانه و حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) نیروهای مسلح ما از مقتدرترین نیروهای مسلح منطقه و غرب آسیا به شمار می روند و توانسته است در مقابل زورگویی زورمندان عالم ایستادگی کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =