۱۶ نفر در پارتی مختلطی اطراف گلمکان خراسان رضوی دستگیر شدند

مشهد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: ۱۶ نفر در پارتی مختلط باغ ویلایی اطراف گلمکان از توابع شهرستان گلبهار خراسان رضوی دستگیر شدند.

خلیل الله برزنونی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت گزارشی مبنی بر برگزاری مراسم‌پارتی در یکی از باغ ویلاهای منطقه گلمکان در شب شهادت امام علی (ع)، با دستور قضایی و با حضور چند اکیپ‌ مامور انتظامی و نیروهای بسیج ۱۶ زن و مرد در حال پایکوبی و رقص دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف مقادیری مشروبات الکی نیز از این محل اضافه کرد: متهمان با توجه به هنجارشکنی و نادیده گرفتن حرمت شب گرانقدر شهادت امام علی(ع) بازداشت و محل باغ ویلا نیز  مهر و موم شد.

دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: اشد مجازات در انتظار متهمان خواهد بود و دادستانی به عنوان مدعی العموم با هرگونه هنجارشکنی به خصوص با حرمت شکنان در ایام شهادت حضرت علی (ع) با شدت برخورد خواهد کرد.

برزنونی ضمن قدردانی از تلاشهای شبانه روزی ماموران انتظامی و نیروهای بسیج شهرستان چناران، از خانواده‌ها خواست بیشتر مراقب فرزندانشان باشند چرا که ممکن است افرادی با دایر کردن مراکز فساد و فحشا آنان را به دام انداخته و به تباهی و فساد بکشانند.

وی ادامه داد: این افراد حتی شاید این نوع افعال مجرمانه را در پوششی به ظاهر متعارف و قانونی مانند برگزاری جشن تولد انجام دهند و عده ای را فریب داده و در  مجلس پارتی مختلط دور هم جمع کنند و با فراهم ساختن اسباب لهو و لعب، دیگران را نیز در ارتکاب جرایم مختلف از جمله شرب خمر و استعمال مواد مخدر مشارکت دهند.

گلمکان در ۵۲ کیلومتری شمال غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =