۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۱
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 84318004
۲ نفر

برچسب‌ها

نورانی شدن فضای  شهرکرج با فرازهای دعای جوشن کبیر

کرج - ایرنا - سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج به مناسبت لیالی قدر با اکران فرازهای دعای جوشن کبیر ، جلوه بصری و معنوی خاصی به فضای این شهر بخشیده است.

محمد جواد کاظمینی معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج روز سه شنبه به ایرنا گفت :  فضاسازی محیطی در سطح شهر کرج توسط شهرداری این کلان‌شهر با اکران کتیبه‌های دعای جوشن کبیر و انتخاب عبارات و ترجمه‌های ساده و ملموس این شب ها در حال انجام است.

وی افزود: این طرح به جهت ارتباط بهتر و مؤثرتر عموم شهروندان  به‌ویژه جوانان با مضمون دعای زیبا و عارفانه جوشن کبیر در بیش از ۱۰۰ نقطه شهر کرج به اجرا درآمده و جلوه بصری خاصی به خیابان‌ها و معابر داده است.

کاظمینی گفت : در طرح بزرگ دعای جوشن کبیر سعی بر آن شده تا عباراتی انتخاب شوند تا نگاه ویژه به شب‌های قدر را در بر داشته و اثربخشی بیشتری داشته باشند.

سرپرست سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان داشت: علاوه بر این رویداد فرهنگی، مسابقه‌ی پیامکی نیز با عنوان «حال خوب شهر» طراحی و راه‌اندازی شده است تا شهروندان کرجی، حس خوب و برداشت خود را از این طرح به سامانه پیام‌رسان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج ارسال نمایند تا ضمن بررسی بازخورد و آثار این طرح، از بهترین دل گویه ها تقدیر به عمل آید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =