۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۴۶
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84317971
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۴۷ ابتلای جدید کرونا در ایلام ثبت شد

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۱۴۷ ابتلای جدید کرونا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شد که با این احتساب مجموع مبتلایان در استان به ۳۶ هزار و ۵۱۷ نفر افزایش یافت.

دکتر محمد کریمیان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲ فوتی ناشی از کرونا ثبت شد و مجموع فوتی های استان تا این لحظه به ۷۵۴ نفر افزایش یافت.

وی افزود: در این مدت(شبانه روز گذشته) ۴۸ بستری جدید ناشی از کرونا در مراکز درمانی بستری شدند که بیشترین افراد بستری جدید با ۱۶ نفر مربوط به شهرستان ایلام است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تاکید کرد: با احتساب این تعداد، مجموع بستری های استان در مراکز درمانی به ۱۹۶ نفر افزایش یافت.

دکتر کریمیان یادآور شد: ۱۰ نفر از بستری های جدید مربوط به دهلران، ایوان و آبدانان هر کدام هفت نفر، مهران سه نفر، چرداول و دره شهر هر کدام ۲ نفر و یک نفر نیز مربوط به بدره است.

وی اضافه کرد: مجموع بهبودیافتگان کرونا در استان ۳۵ هزار و ۵۰۰ نفر است و چهار شهرستان دره شهر، آبدانان، چرداول و ایوان در وضعیت قرمز، دهلران، مهران، ایلام، بدره، چوار در وضعیت نارنجی و سیروان و هلیلان در وضعیت زرد قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =