۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۳۷
کد خبرنگار: 1375
کد خبر: 84317878
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات خیانت به شهداست

اصفهان- ایرنا- امام جمعه سمیرم گفت: ایجاد دلسردی و ناامید کردن مردم از حضور در انتخابات، خیانت به خون شهدا و خواسته دشمنان نظام است.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید عبدالعظیم مولازاده روز سه‌شنبه در ادامه سلسله مباحث و سخنرانی‌های مجازی روزانه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: انتخابات مهمترین صحنه و  پدیده سیاسی کشور است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی بداخلاقی‌های سیاسی در فضای انتخاباتی و بویژه در شبکه‌ها و فضای مجازی، موجب دلسردی مردم از حضور در صحنه تصمیم گیری و سرنوشت خودشان می‌شود.

امام جمعه سمیرم با بیان اینکه انتخابات‌ از ابتدا تا به امروز زمینه ساز اقتدار روزافزون نظام اسلامی بوده‌ است، تاکید کرد: بخش بزرگی از این زمینه‌سازی توسط شهدا و با جان و خون مطهر آنها ایجاد و تثبیت شده است.

مولازاده معدنی تصریح کرد: حضور و مشارکت هرچه بیشتر مردم در انتخابات اهمیت دارد و باعث می‌شود اتکای حکومت و ارکان مختلف بر آرای کشور بیشتر شود.

به گفته وی علاوه بر این موارد نقش بازدارندگی انتخابات پرشور و باشکوه در مقابل خطرهای موجود و بر ارتقای اقتدار و امنیت مملکت می‌افزاید.

امام جمعه سمیرم با اشاره به اینکه مردم نباید حس کنند در وضعیت یاس و دلسردی هستند، افزود: اینکه هر کاری کنند به نتیجه‌ای نمی‌رسند، این شرایط باید با همت و تلاش جدی مسوولان تغییر کند.

مولازاده معدنی بر رعایت اخلاق و منش سیاسی و رسانه‌ای در موضوعات مختلف بویژه مسائل سیاسی و انتخاباتی تاکید کرد و گفت: در مقطعی که ایران اسلامی با انواع تحریم‌های ظالمانه و مشکلات اقتصادی روبرو است یکی از اهداف دشمنان ناامیدی و بی‌اعتماد کردن مردم به نظام و کاهش مشارکت در انتخابات است.

وی با یادآوری سخنان رهبر انقلاب در دوازدهم اردیبهشت ماه امسال، اظهار داشت: ارائه برنامه واقعی از سوی کسانی که وارد عرصه انتخابات می‌شوند نکته بسیار دقیقی است که باید مورد نظر تک تک رای دهندگان باشد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha