۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۵۸
کد خبرنگار: 1169
کد خبر: 84317865
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه از شمال آذربایجان غربی

ارومیه- ایرنا- توزیع هشت‌هزار پرس غذای گرم در شوط و ۲ هزار پرس در پلدشت و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه بین نیازمندان در این شهرستان، از اخبار مهم شمال آذربایجان غربی است.

مدیر کمیته امداد شوط روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان هفت هزار نفر از مددجویان کمیته امداد امام (ره) این شهرستان از طرح اطعام مهدوی بهره مند شدند.

محرم آقاپور اظهار داشت: کمیته امداد شهرستان با کمک مراکز نیکوکاری و خیرین شهرستان، از اول ماه مبارک رمضان، در قالب طرح ایران همدل، اطعام مهدوی اقدام به پخت  غذاو توزیع بین مددجویان و افراد همسفره کرده است.

وی افزود: این کمک های خیّرانه تا پایان ماه مبارک رمضان همچنان ادامه دارد.

توزیع ۲ هزار پرس غذای گرم در پلدشت

امام جمعه پلدشت در این رابطه به خبرنگار ایرنا  گفت: در قالب طرح اطعام مهدوی ۲ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان به مناسبت شهادت حضرت امیر المومنین علی (ع)  توزیع شد.

حجت الاسلام وحید طالبی افزود: این طرح با مشارکت توسط مرکز نیکوکاری محبان امام علی (ع)، کمیته امداد و خیّرین شهرستان انجام گرفت.

توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان توسط سپاه پلدشت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان ۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان در حال توزیع است.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی افزود: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام به توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا نیازمندان توسط پایگاه‌ها در محلات مختلف شهرستان و با برنامه‌ریزی کامل شناسایی و سازماندهی شده‌اند تا این کمک‌ها به دست آنها رسانده شود.

سرهنگ یوسفی اظهار کرد: در مرحله چهارم نهضت کمک مومنانه ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۵ میلیارد ریال درحال توزیع است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: این بسته‌ها از محل اعتبارات معاونت مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) و فرماندهی سپاه شهدا و خیرین شهرستان تامین شده است.

شهرستان شوط و پلدشت از شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =