اردوگاه دانش آموزی امیرالمومنین(ع) همدان تکمیل می شود

همدان-ایرنا- پنج میلیارد تومان اعتبار با پیگیری استاندار و نماینده مردم همدان در مجلس برای تکمیل و بهره برداری از اردوگاه دانش آموزی (با نیازهای ویژه) امیرالمومنین(ع) اختصاص یافت.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، با پیگیری های "سیدسعید شاهرخی" استاندار همدان و "حمیدرضا حاحی بابایی" نماینده همدان و فامنین و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، اختصاص پنج میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل اردوگاه امیرالمومنین(ع) همدان از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.

این اردوگاه به مساحت ۲۴ هزار متر مربع  و با ساختمانی به زیربنای ۴۰۰ متر مربع از ۲۴ سال پیش تاکنون ۵۰ درصد رشد فیزیکی داشته که با اختصاص اعتبار مذکور به زودی تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
گفتنی است اردوگاه امیر المومنین(ع) همدان مهم ترین اردوگاه دانش آموزان با نیازهای ویژه در غرب کشور است که برای ارائه خدمات آموزشی، پرورشی و توانبخشی به این دانش آموزان در حال احداث است و اختصاص اعتبار برای تکمیل آن خبری مسرت بخش برای دانش آموزان با نیازهای ویژه است.

بر اساس آخرین آمار بیش از ۲۲ هزار معلم، مدیر و کارمند در آموزش و پرورش استان همدان وظیفه تعلیم و تربیت دانش آموزان را بر عهده دارند.

در مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش استان همدان، ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه با بیش از ۱۲ هزار کلاس درس وجود دارد و نزدیک به ۲۸۷ هزار دانش‌آموز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =