معاون استاندار قزوین: رسانه ها مردم را به شرکت در انتخابات تشویق کنند

قزوین - ایرنا - رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت : در شرایطی که دشمنان برطبل نا امیدی می زنند رسانه ها باید مردم را به شرکت در انتخابات تشویق کنند.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: رسانه ها اعم از صدا وسیما، رسانه های مکتوب، نشریات، خبرگزاری و شبکه های اجتماعی با دعوت از نخبگان، احزاب و افراد بانفوذ و گفت وگو و هم چنین انعکاس دیدگاه های آنان زمینه برای مشارکت حداکثری در انتخابات را به نمایش بگذارند.

وی با بیان اینکه هر دو انتخابات پیش رو از اهمیت و حساسیت مخصوص به خود برخوردار است، تحقق حماسه سیاسی را نیازمند استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای تشویق و ترغیب مردم عنوان کرد.

حبیبی یادآورشد: مساجد و مبلغان دینی ، کارشناسان و صاحبان قلم و بیان با تشویق وترغیب مردم به شرکت در انتخابات و اهمیت در تعیین سرنوشت در این مدت دین خود را به انقلاب و نظام ادا کنند.

رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: باید در جامعه امید آفرینی کنیم تا مردم در انتخابات پیش رو، مشارکت حداکثری داشته باشند که خواست و تاکید مقام معظم رهبری در دو سخنرانی اخیرشان بوده است.

حبیبی ، حضور مردم در پای صندوق های رای را نشانه بارز از تحقق مردم سالاری دینی در ایران دانست و یادآورشد: این مشارکت و حضور در صحنه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هرگز به مذاق دشمنان، خوش نیامده است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین ، به هراس دشمنان از حضور و مشارکت گسترده مردمی در انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: هر میزان مشارکت مردم در این انتخابات بیشتر باشد، توطئه ها و دسیسه چینی های دشمنان بیشتر با نتایج معکوس مواجه شده و بهانه های واهی آنان با شکست مواجه خواهد شد.

حبیبی اضافه کرد: تمامی فرایندهای انتخابات شورای شهر مرکز استان به صورت کامل و ۱۰۰ درصد الکترونیکی برگزار می شود.

در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، استان قزوین ۹۶۴ داوطلب در ۲۸ شهر به رقابت خواهند پرداخت که ۸۶ درصد داوطلبان مرد و ۱۴ درصد آنها زن هستند.

استان قزوین دارای ۶۷۹ روستای واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراهای روستایی است که در این دوره چهار هزار و ۶۳۳ نفر داوطلب ثبت نام کرده‌اند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه امسال برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =