۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۰۲
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 84317791
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خیر گناوه‌ای ۲۵۰ میلیون تومان  به بیمارستان کمک کرد

گناوه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: یک خیر نیک اندیش سلامت ۲۵۰ میلیون تومان به بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان کمک کرد.

عصمت حیدری روز سه شنبه  در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با شروع موج جدید اپیدمی کووید ۱۹، در جهت خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم  شهرستان، بیمارستان امیرالمومنین (ع) به تجهیزات پزشکی و درمانی به منظور تسهیل در فرایند درمان بیماران نیاز داشت که با پیگیری‌های انجام شده ، ۲۵۰ میلیون تومان توسط حاج خداکرم خدری از خیران سلامت شهرستان  برای تهیه تجهیزات بخش آی سی یو  بیمارستان اهدا شد.

 وی اضافه کرد: حمایت خیران عرصه سلامت ، انگیزه قوی و مایه دلگرمی برای ارایه کمک توسط دیگر خیران و اشاعه فرهنگ اهدای کمک‌های بانیان خیر در جامعه است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه افزود: مردم می‌توانند در تماس با هیات امنای شبکه بهداشت و درمان ، شورای خیرین، رابط امور خیرین و یا مراجعه به شبکه بهدشت و درمان، کمک‌های خود را بر اساس نیازمندی‌های موجود به مجموعه بهداشت و درمان شهرستان اهدا کنند.

وی از شهروندان خواست با عمل به شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جمله  زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از اجتماعات و دورهمی‌ها، به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در شهرستان کمک کنند و بیش از پیش یاری رسان کادر بهداشت ودرمان باشند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha