مردم سیستان و بلوچستان در دومین شب قدر به رازونیاز با معبود پرداختند

زاهدان- ایرنا- همزمان با دومین شب از لیالی قدر و شب شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) نوای الغوث الغوث خلصنا من النار یارب مردم مومن و با خدا در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان طنین‌انداز شد.

به گزارش ایرنا  نوای روحانی جوشن کبیر و الغوث الغوث مردم خداجوی شهرستانهای زاهدان، خاش، ایرانشهر، دلگان، زابل، هیرمند، زهک، نیمروز، هامون، چابهار، کنارک و سایر شهرها و روستاهای این استان در دومین شب قدر همزمان با شب بیست و یکم رمضان مصادف با شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)  عطر معنویت را در فضای سیستان و بلوچستان پراکنده کرد و حال و هوای معنوی خاصی بخشید.

آیین دومین شب قدر با حضور روزه داران و اقشار مختلف مردم با رعایت توصیه های پیشگیرانه از انتشار ویروس کرونا در مساجد و حسینیه ها با سخنرانی علما و روحانیون و مداحی ذاکران اهل بیت (ع) برگزار شد و شرکت کنندگان در این مراسم معنوی پس از دعا، نیایش و قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر، قرآن به سر گرفتند.

 فاصله‌گذاری اجتماعی، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از مواد ضدعفونی به همراه داشتن دستکش و ماسک نشان داد که مردم مومن و با بصیرت سیستان و بلوچستان در سخت ترین شرایط نیز دست دعا و نیایش بدرگاه احدیت دراز کرده و در شب قدر به تضرع در نزد خداوند بزرگ پرداخته و عشق و ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت (ع) بویژه امیر مومنان حضرت علی (ع) نشان دادند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha