فرهنگ مقاومت مردم دزفول در همه عرصه‌ها به نمایش درآید

دزفول-ایرنا- امام جمعه موقت دزفول گفت: فرهنگ مقاومت و ایثار مردم دزفول باید در همه عرصه‌ها به نمایش درآید و به جهانیان معرفی شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه دوشنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های ستاد چهارم خرداد در دفتر فرماندار ویژه دزفول افزود: دزفول ظرفیت‌های زیادی دارد که باید از این ظرفیت‌ها برای چهارم خرداد استفاده شود.
وی ادامه داد: با توجه به محدودیت‌های کرونایی باید از ظرفیت‌های فضای مجازی استفاده و تمام فعالیت‌ها در گروه‌های مجازی گنجانده شوند.
امام جمعه موقت دزفول پیشنهاد داد ویژه برنامه‌های چهارم خرداد تدوین و پس از چهارم خرداد مشخص شود کدام برنامه ها اجرا و علت اجرا نشدن برخی برنامه ها چه بوده است.
وی همچنین بر ضرورت اجرای ویژه برنامه های چهارم خرداد در صدا و سیما تاکید کرد و گفت: از ظرفیت گروه های جهادی نیز در چهارم خرداد استفاده و به محرومان خدمت شود.

حجت الاسلام خسروپناه با بیان اینکه مدافعان حرم در چهارم خرداد مطرح و از خانواده‌های آنها تجلیل شود، افزود: مدافعان سلامت نیز که با اخلاص و بدون توقع در دوران کرونایی ایثار می‌کنند در چهارم خرداد دیده شوند و فرهنگ مقاومت در همه عرصه‌ها به نمایش در آید.

فرماندار ویژه دزفول نیز در هفتمین جلسه ستاد چهارم خرداد گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده چهارم خرداد با عنوان روز مقاومت و پایداری نامگذاری شده که نشانه مقاومت و پایداری مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس است.
علی فرهمندپور افزود: همایش زنان، مقاومت و پایداری، همایش جوان موفق، رونمایی سه تصنیف از هنرمندان برجسته کشوری، رونمایی از فیلم مستند و فیلم سینمایی کشتی نجات که تمام صحنه های آن در دزفول فیلمبرداری شده، پخش یک هفته برنامه شب های مقاومت و پایداری با حضور میهمانان کشوری از شبکه خوزستان، 
فضاسازی و آذین بندی شهر و افتتاح طرح های عمرانی با حضور مسوولان کشوری و استانی از جمله برنامه های چهارم خرداد خواهند بود.

 دبیر ستاد چهارم خرداد دزفول نیز گفت: 
شهرداری دزفول ۱۶ برنامه و سپاه ۵۰ برنامه به مناسبت چهارم خرداد آماده کرده است.

بهزاد جولایی ارائه خدمات اجتماعی و بهداشتی به مردم، اجرای برنامه های فرهنگی هنری، پژوهش و مقاله نویسی درخصوص نقش زنان در پایداری و مقاومت و اجرای طرح گردشگری انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از دیگر برنامه های تدارک دیده شده به مناسبت چهارم خرداد در دزفول است.

به پاس قدردانی از پایداری و ایثار مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس، چهارم خرداد در تقویم به نام روز مقاومت و پایداری- روز دزفول نامگذاری شده است .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =