۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۵۰
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 84317581
۴ نفر

برچسب‌ها

استاندار: فساد از شبکه توزیع مرغ کرمان باید جمع‌آوری شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: باید فساد از شبکه تولید و توزیع مرغ استان جمع شده و تعزیرات حکومتی با مفسدان این شبکه بی‌رحمانه برخورد کند.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند عصر دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان کرمان افزود: اگر لازم باشد تا سالم سازی شبکه تولید و توزیع مرغ استان کرمان هر روز جلسه خواهیم گذاشت و نباید مانع ورود مرغ از سایر استان‌ها شوید.

وی تاکید کرد: تعزیرات حکومتی پرونده‌های تخلف و فساد در شبکه تولید و توزیع مرغ را به سرعت بررسی و فساد از شبکه توزیع مرغ استان باید جمع‌آوری شود.

استاندار کرمان اظهار داشت: میزان مرغ کشتار شده استان به تفکیک کشتارگاه‌ها باید به استانداری اعلام شود ضمن آنکه بر شبکه سنتی توزیع مرغ استان نیز باید نظارت شود.

وی با بیان اینکه استان تولید کننده جوجه یک روزه است و نباید در استان دچار کمبود باشیم گفت: در تولید و توزیع مرغ در استان ۲ خلاء وجود دارد، یکی اینکه به میزان جوجه‌ریزی و نهاده‌ای که به مرغداری‌ها داده می‌شود به همان نسبت مرغ تحویل کشتارگاه داده نمی‌شود و دومین خلاء ما این است که به میزان مرغی که به کشتارگاه‌ها برای کشتار تحویل داده می‌شود به همان نسبت گوشت وارد بازار نمی‌شود.
زینی وند ادامه داد: تعزیرات حکومتی نیز با مفسدان شبکه تولید و توزیع مرغ بی‌رحمانه برخورد کند و ما نیز حمایت می‌کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =